X
12 تیر

مگ آیفوم: در مقاله قبلی به 6 سریال برتر پخش شده در سال 2021 پرداختیم و امروز می خواهیم به 6 سریال در حال تولید که قرار است در سال 2021 پخش شوند، بپردازیم. همراه ما باشید با معرفی جدیدترین سریال های 2021

  • معرفی جدیدترین سریال های 2021

سال 2021 تاکنون شاهد سریال های زیادی با ایده های خلاقانه بوده که بیشتر آن ها با توجه به تایم خالی مردم در پاندمی کرونا مورد استقبال بالایی قرار گرفته اند، با این وجود سریال های زیادی هم بودند که شکست های بزرگی از لحاظ مالی برای تهیه کنندگان به حساب می آمدند. سریال هایی که امروز قرار به معرفی آن ها داریم حداقل یکی از فصل های آن ها قرار است در سال 2021 منتشر شود همراه ما باشید.

  • LOKI

کارگردان : کیت هیرون

بازیگران : تام هیدلستون ، اوون ویلسون ، ساشا لین و …

لوکی ( loki ) آخرین سریال مارول برای پخش در سال 2021 است، پس از موفقیت های دو سریال “وانداویژن” و “فالکون و سرباز زمستان” مارول سطح توقع طرفداران رو از خود بالا برده و باعث ایجاد هیجان و هایپ بالایی برای سریال لوکی شده است.

لوکی در افسانه های وایکینگ ها به خدای حقه معروف است و مارول هم با الگو برداری درست از این افسانه ها شخصیتی حقه باز و هیله گر را خلق کرده که هیچ گاه تا لحظه آخر نمی توانیم به او اعتماد کنیم.

پیشبینی می شود که لوکی داستان و خط زمانی جدا گانه ای از دنیای اصلی مارول را پیش ببرد ولی همانطور که گفتیم هیچ چیز راجع به لوکی قابل پیش بینی نیست.

معرفی جدیدترین سریال خارجی که قرار است در سال 2021 پخش شوند

  • Cowboy bepop

کارگردان : جف پینکنر

بازیگران : جان چو ، مصطفی شکیر و …

کاوبوی بیپاپ یکی از معروف ترین انیمه های تاریخ است، که نتفلیکس با خریدن لایسنس آن دست به ساخت سری لایو اکشنی از آن زده که قرار است در سال 2021 منتشر شود. با اینکه انیمه دیدن به مزاق همه خوش نمی آید ولی طرفداران خاص و زیاد خودش را دارد، نتفلیکس قصد دارد با تبدیل کردن یک انیمه موفق به یک لایو اکشن هم طرفداران انیمه را جذب کند هم سریال دوستان را راضی نگه دارد.

مطلب پیشنهادی  واکنش سجاد غریی ( هالک ایرانی )به اظهات مجری + فیلم کامل

  •  parasite

کارگردان : بونگ جون هو

بازیگران : پارک دو سام ، چو یئون و …

پاراسایت یکی از موفق ترین آثار سینمای ملل در سال های اخیر بود، ساخته بونگ جون توانست در مراسم آکادمی اسکار سال 2021 جوایز متعددی از جمله جایزه بهترین فیلم سال را برنده شود.

شبکه محبوب و بزرگ hbo با همکاری با بونگ جون قصد به ساخت سریال کوچکی در دنیای پاراسایت یا همان انگل بزند، این سریال قرار نیست همان داستان را بیان کند ولی شخصیت ها دنیای داستان همان است.

با اینکه اطلاعات زیادی در مورد این اثر تا به امروز منتشر نشده ولی با توجه به موفقیت های فیلم بونگ جون دوست داران دنیای سینما و تلوزیون همه منتظر این اثر هستند.

معرفی جدیدترین سریال خارجی که قرار است در سال 2021 پخش شوند

  • dexter

کارگردان : جیمز مانوس

بازیگران : مایکل سی هال ، جولی بنز و …

چه کسی فکرش رو می کرد که بین تمام سریال ها که حرف از بازگشت آن ها به تلوزیون و شبکه های پخش آنلاین بود اول از همه شاهد دکستر باشیم؟ دکستر بدون شک یکی از موفقیت آمیزانه ترین سریال های تاریخ است ، همه دکستر را با قتل های خشونت آمیز و بی رحمانه مایکل سی هال در نقش ” دکستر” به یاد دارند، اما نباید از پروداکشن و فیلمنامه و کارگردانی قوی این سریال قافل ماند.

دکستر برای باری دیگر قرار است به روی صحنه بیاد و با انجام جنایت ها و قتل های معروفش موی تن بیننده ها را سیخ و همه را پای تلوزیون ها میخکوب کند. پیشنهاد می کنم هیچ جوره تجربه ی دیدن دکستر را از دست ندهید.

مطلب پیشنهادی  آموزش تزئین هندوانه ویژه شب یلدا

  • stranger things season 4

کارگردان : برادران دافر

بازیگران : وینونا رایدر ، فین ولف هارد ، میلی بابی براون و …

بدون شک فصل اول چیز های عجیب ( اسرتنجر تینگز ) جزو موفقیت آمیز ترین دستاورد های غول سریال سازی یعنی نتفلیکس بود، ایپی جدیدی که به سرعت توانست محبوبیت بالایی رو بین تمام قشر های جامعه در تمام سنین به دست بیاورد. موفقیت فصل اول چیز های عجیب طوری بود که در همه جا صحبت از این سریال جدید راجع به چند بچه که در اول نوجوانی شان به سر می بردند بود. چیز های عجیب با نرخ بیینده بالای خود در فصل اول برای چند فصل تمدید شد و تا به امروز 3 فصل آن منتشر شده و در سال 2021 انتظار فصل 4 ام آن را می کشیم تا ببینیم داستان های عجیب این نوجوان ها در نهایت به کجا می رسد.

معرفی جدیدترین سریال خارجی که قرار است در سال 2021 پخش شوند

  • Lord of the rings tv show

کارگردان : جی دی پین

بازیگران : مورفرید کلارک ، جوزف ماولی و …

ارباب حلقه ها بدون شک یکی از موفق ترین کتاب های تاریخ و یکی از بزرگترین ایپی های سینمایی تاریخ است، اما حالا با سرمایه گذاری شرکت بزرگ آمازون آقای جی دی پین دست به ساخت سریالی با اقتباس از کتاب های ارباب حلقه ها زده است.

هزینه های ساخت این سریال بیشتر از هر سریال دیگری در تاریخ تلوزیون بوده و تا به امروز چیزی حدود 250 ملیون دلار سرمایه از طرف شرکت آمازون برای این پروژه در نظر گرفته شده است.

داستان سریال ارباب حلقه ها هنوز معلوم نیست و تیزر یا تریلری از آن نیز منتشر نشده، اما چیزی که مشخص است این است که سریال ارباب حلقه ها قرار است جزو بزرگترین ساخته های تاریخ تلوزیون باشد.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید