X
12 مرداد

مگ آیفوم: خبرهایی مبنی بر فوت ارشا اقدسی در فضای مجازی توسط برخی از هنرمندان منتشر شد که توسط نزدیکان وی در لبنان تکذیب شد. نزدیکان وی گفتند: ارشا اقدسی نفس می کشد و هنوز یک درصد امید وجود دارد. فوت ارشا اقدسی تکذیب شد!

فوت ارشا اقدسی تکذیب شد | مادر ارشا اقدسی : پسرم وصیت کرده اعضای بدنش اهدا شود

ارشا اقدسی یکی از بهترین بدلکاران سینما و تلوزیون است که روز چهارشنبه 6 مرداد در حال فیلمبرداری صحنه ای برای یک فیلم سینمایی خارجی در بیروت  دچار حادثه ای شد و به بیمارستان منتقل گردید. خانواده ارشا از مردم خواستند که برای سلامتی او دعا کنند.

حادثه تصادف وحشتناک ارشا اقدسی بدلکار حرفه ای ایرانی | ارشا اقدسی به کما رفت

دقایق ابتدایی روز سیاوش خیرابی در استوری اینستاگرام خود خبر فوت ارشا اقدسی را منتشر کرد و تسلیت گفت اما دقایقی بعد استوری خود را پاک کرد و در استوری آخر نوشت: خبر از لبنان این هست که ارشا داره نفس میکشه حال خوبی نداره اما هنوز امید هست.

مطلب پیشنهادی  آزار جنسی دانشجویان توسط بازیگر مشهور 43 ساله + عکس

سیاوش خیرابی در استوری اینستاگرام خود خبر فوت ارشا اقدسی را منتشر کرد !

پس از انتشار اخباری مبنی بر فوت ارشا اقدسی، یکی از اعضای گروه بدلکاری ارشا، خانم مهنوش مرادی از ایران در خصوص نحوه درمان مربی خود راهی بیروت شد.مهنوش مرادی نیز خبر در گذشت ارشا اقدسی را تکذیب کردند و از مردم خواستند برای سلامتی او دعا کنند.

سیاوش خیرابی پس از گذشت دقایقی از انتشار ویدیو مهنوش مرادی وی استوری خود را پاک کرد.

مادر ارشا اقدسی گفت : پسرم وصیت کرده اگر دچار مرگ مغزی شد همه  اعضای بدنش را اهدا کنند.

ضربه ای که به گردن ارشا  زمان حادثه وارد شد خیلی شدید بود و برای چند ثانیه خون و اکسیژن به مغز وی نرسید. زمانی که به بیمارستان منتقل شد ضربان قلب و تنفسش نیز  متوقف شده بود پزشکان او را احیا کردند.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید