X
9 تیر

مگ آیفوم : آیا شما هم جزو ان دسته از افرادی هستید که بعد از خوردن هر وعده غذایی به خود قول کاهش وزن داده اید اما این کار در هر وعده ادامه دار می شود؟ این یعنی وعده شما به خودتان هیچوقت عملی نخواهد شد. اضافه وزن و چاقی معضلی است که منشا اکثر بیماری ها و طول عمر کم می باشد از این رو این مورد اکثر افراد را به این فکر فرو برده تا راهی برای خلاصی از اضافه وزن خود پیدا کنند.

 بهترین میان وعده ها برای لاغری

بهترین میان وعده ها برای لاغری کدامند؟

بسیاری از موارد چاقی در بین افراد وراثتی بوده و از پدر مادر به فرزند منتقل شده است. اما این مورد هم راهی دارد و افراد نباید نا امید شوند. چاقی اتفاقی است که در زمان کوتاهی در افراد معلولی پدیدار می شود و در صورت عدم رعایت نکات تغذیه تا آخر عمر با آنها خواهد ماند. تبلیغاتی که در شبکه های اجتماعی و سایر رسانه ها برای کاهش وزن فوری وجود دارد را باور نکنید و سلامتی خود را با خوردن قرص های لاغری ناشناخته و مضر به خطر نندازید. برای کاهش وزن و لاغری ابتدا باید نزد پزشک مربوطه بروید و زیر نظر او کاهش وزن خود را آغاز کنید. توصیه های اغلب پزشکان و مربی های ورزش، به اندازه خوردن و دوری از افراط و تفریط است و همچنین خواب کافی و ورزش منظم.

مطلب پیشنهادی  چقدر با خواص هل سبز آشنایی دارید؟ نحوه درست کردن دمنوش هل

بهترین میان وعده ها برای لاغری

بهترین میان وعده ها برای لاغری کدامند؟

در این مقاله ما میان وعده هایی را به شما معرفی میکنیم که در زمان کاهش وزن می تواند بسیار مفید باشند. این میان وعده جوری انتخاب شده اند که به نسبت اغلب دستورات کاهش وزن پر خرج، بسیار در دسترس هستند و با هزینه های شما هم سازگار می باشند.

1 – مخلوط ماست چکیده و میوه

2 – تکه های سیب با کره بادام زمینی

3 – شکلات تلخ و بادام

4 – گوجه فرنگی گیلاسی با پنیر

5 – پودینگ تخم شربتی

6 – تخم مرغ آب پز

7 – مخلوط پروتئین وی

8 – زیتون


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید