X
19 تیر

مگ آیفوم : قمری دبیر آزمون استخدامی بخش خصوصی گفت: نام ‎نویسی آزمون استخدامی بخش خصوصی از امروز در پایگاه اینترنتی www.inre.ir آغاز می ‎شود و تا ۲ مرداد ادامه دارد. پنجمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی برای ۴ هزار و ۳۰۰ سازمان و شرکت معتبر و ۲۲۱ عنوان شغلی برگزار می ‎شود.

ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی از امروز شروع می شود

شرح کامل اطلاعیه این آزمون :

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، ثبت‌نام پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی از روز شنبه مورخ 19 تیرماه 1400 به مدت 14 روز به طور رسمی آغاز شد.

در پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی، بیش از 4300 سازمان و شرکت دانش‌بنیان، صنعتی و تجاری بخش خصوصی اقدام به شناسایی و جذب نیروی انسانی موردنیاز خود برای 23000 موقعیت شغلی در سراسر کشور از طریق آزمون خواهند کرد.

داوطلبان می‌توانند جهت شرکت در این دوره آزمون که در ۹ دسته شغلی و 221 عنوان برگزار می‌شود بر اساس تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در یک یا دو دسته شغلی، از فرصت استخدام در یکی از 4300 سازمان و شرکت بخش خصوصی بهره‌مند شوند. این دسته‌های شغلی عبارت‌اند از:

• دسته بازاریابی و فروش شامل مشاغل فروشنده، کارشناس فروش، کارشناس دیجیتال‌مارکتینگ و 14 شغل دیگر
• دسته سلامت شامل مشاغل تکنسین آزمایشگاه، کارشناس صنایع‌غذایی، کارشناس HSE و 6 شغل دیگر
• دسته فناوری‌ اطلاعات شامل مشاغل اپراتور رایانه، کارشناس فناوری اطلاعات، مدیر ارشد فنی(CTO) و 31 شغل دیگر
• دسته فنی و اجرایی شامل مشاغل حفاظت فیزیکی و نگهبان، راننده خودرو و کامیونت، تکنسین فنی و تاسیسات و 10 شغل دیگر
• دسته کارشناسی و ارائه خدمات شامل مشاغل کارشناس کنترل‌‌کیفیت، دستیار وکیل، پژوهشگر و 13 شغل دیگر
• دسته مالی، اداری و حقوقی شامل مشاغل کارمند اداری، متصدی امور بانکی، حسابدار و 21 شغل دیگر
• دسته مدیریتی شامل مشاغل مدیر اداری، مدیر اجرایی، مدیر منابع انسانی و 25 شغل دیگر
• دسته مهندسی شامل مشاغل مهندس عمران، مهندس برق، مهندس کامپیوتر-نرم افزار و 51 شغل دیگر
• دسته هنر، رسانه و آموزش شامل مشاغل گرافیست، مشاور تحصیلی، مترجم/مدرس زبان انگلیسی و 23 شغل دیگر

مطلب پیشنهادی  ماجرای ناپدید شدن خواهر بابک خرمدین چیست؟آیا او نیز به قتل رسیده؟

کلیه متقاضیان گرامی برای کسب اطلاع در مورد جزئیات آزمون آنلاین، زمان و مراحل برگزاری آن، انواع مشاغل موجود و… می‌توانند دفترچه راهنمای آزمون را دریافت و آن را با دقت مطالعه کرده و پس از آن نسبت به انتخاب و ثبت‌ نام دسته‌های شغلی موردنظر خود اقدام نمایند.

ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت inre.ir انجام می‌شود. هر فرد در این مراحل باید اطلاعات اولیه و انتخاب دسته شغلی، تایید اطلاعات، دریافت کد پیگیری و دریافت کارت را انجام دهد. ثبت نام متقاضیان زمانی قطعی است که کد پیگیری 7رقمی را دریافت نمایند.

این آزمون همانند ادوار گذشته در دو مرحله برگزار می‌شود که مرحله اول آن به صورت اینترنتی شامل آزمون‌های شخصیت شناسی، دانش و مهارت‌‌های عمومی و تخصصی هر شغل از طریق پاسخگویی آنلاین به سوالات چندگزینه‌ای و مرحله دوم آن در قالب مصاحبه با شرکت‌ها برگزار خواهد شد.

ضمن این‌که در صورت وجود هر نوع سوال یا تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه سوالات متداول مراجعه کرده و پاسخ سوالات احتمالی خود را دریابید.

مطلب پیشنهادی  ماجرای قمه کشی در داروخانه اصفهان چه بود + فیلم قمه کشی

متقاضیان محترم جهت شرکت در آزمون می‌توانند با مراجعه به وبگاه رسمی «آزمون استخدام بخش خصوصی» به نشانی www.inre.ir یا حضور در دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور تا تاریخ 2 مرداد ماه نسبت به ثبت ‌نام در آزمون استخدام بخش خصوصی اقدام کنند.

ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی از امروز شروع می شود.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید