X
8 خرداد

در این روزهای سخت که نزدیک به یک سال و چهار ماه از ورود و شیوع ویروس منحوس کرونا در جهان میگذرد، و هنوز هم اکثر کشورهای جهان در حال مقابله با آن هستند، خبری منتشر شده که در ان ادعا شده که ویروس کرونا در آزمایشگاهی در ووهان چین ساخته شده است!

ساخت ویروس کرونا توسط چینی ها اثبات شد!

ساخت ویروس کرونا توسط چینی ها اثبات شد!

به گزارش مگ آیفوم طبق این تحقیق کووید ۱۹ هیچ اجداد طبیعی معتبری نداشته و توسط محققان چینی ایجاد شده و آنها سعی کرده‌اند مسیر خود را با مهندسی retro یکپارچه، پوشانده تا این طور به نظر برسد که به طور طبیعی از خفاش ناشی شده است. در مطالعه جدید آمده است که محققان اثرانگشت منحصربفردی را در نمونه کووید ۱۹ پیدا کرده‌اند که فقط می‌تواند ناشی از دستکاری در آزمایشگاه باشد.

مقاله ۲۲ صفحه‌ای توسط پروفسور انگلیسی آنگوس دالگلیش و دانشمند نروژی دکتر بیرگر سورنسن نوشته شده و در Quarterly Review of Biophysics Discovery منتشر می‌شود. شواهد نشان می‌دهد محققان چینی ویروس را هنگام کار روی پروژه افزایش عملکرد Gain of Function در لابراتوار ووهان ایجاد کرده‌اند.

مطلب پیشنهادی  مرخص شدن حمید هیراد از بیمارستان

پروژه Gain of Function ظاهرا در آمریکا غیرقانونی اعلام شده بود که در آن ویروس عفونی تر شده تا روی انسان آزمایش شود. محققان چینی بک بون اصلی را از خفاش در غاز چینی گرفته و سنبله جدید روی آن وصل کردند و تبدیل به کووید ۱۹ کردند.

ساخت ویروس کرونا توسط چینی ها اثبات شد!

منبع : خبرآنلاین


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید