X
22 اردیبهشت

ثبت اعتراض در خصوص عدم دریافت یارانه 300 و 400 هزار تومانی ! افرادی که شامل دریافت یارانه 400 هزاتومانی و 300 هزار تومانی نشده اند و ابهام و یا اعتراضی در خصوص واریز یارانه ها دارند می توانند به سامانه hemayat.mcls.gov.ir مراجعه نمایند و اعتراضشان را ثبت کنند.

بعد از صحبت های آقای رئیسی در 19 اردیبهشت ماه مبلغ 300 و 400 هزارتومان برای 9 دهک کم درآمد واریز شد. برای بعضی از مردم پیامک واریز وجه ارسال نشد تکلیف این گروه چیست؟

یارانه جدید

به گفته وزیر اقتصاد 10 درصد جمعیت کشور یارانه دریافت نمی کنند. وی در این خصوص گفت که به‌رغم آنکه پایگاه رفاه ایرانیان شواهد متعددی برای 10 درصدی از جامعه که مشمول یارانه‌ها نیستند در اختیار دارد، این امکان فراهم شده که افراد با مراجعه به سایت‌های مربوطه که در روزهای آینده توسط وزارت رفاه اطلاع‌رسانی خواهد شد، درخواست دریافت یارانه خود را ثبت کنند.

همچنین طبق اعلام وزیر کار، بناست در روزهای آینده سازمان هدفمندی یارانه‌ها امکان ثبت نام برای افرادی که یارانه نمی‌گیرند را فراهم کند. عبدالملکی گفته به زودی سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها کار خود را دوباره شروع می‌کند و همه به هر دلیلی که یارانه نمی‌گیرند می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند. بعضاً ممکن است افراد، متمول و از دهک دهم باشند که وضع مالی‌شان خوب است، آن‌ها جواب مثبت دریافت نخواهند کرد، ولی کارگران اگر یارانه‌بگیر نیستند، یارانه‌شان برقرار خواهد شد.

مطلب پیشنهادی  استایل پاییزی جذاب نرگس محمدی در فرانسه

30 درصد جمعیت از یارانه 400 هزار تومانی، 60 درصد یارانه 300 هزار تومانی و 10 درصد مردم نیز یارانه دریافت نخواهند کرد.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید