X
۳ مرداد

مگ آیفوم : Michał Jarosław Kubiak (متولد ۲۳ فوریه ۱۹۸۸) (به شمسی : ۴ اسفند ۱۳۶۶ ) در واچ لهستان متولد شد. او بازیکن والیبال و عضو تیم ملی لهستان و باشگاه ژاپنی Panasonic Panthers می باشد. پدر و مادر وی نیز لهستانی می باشد.میشل کوبیاک یک برادر بزرگتر به نام Błażej دارد که او نیز یک بازیکن والیبال است.

قد و وزن میشل کوبیاک

این بازیکن والیبالیست لهستانی دارای قد ۱٫۹۳ (یک متر و ۹۳ سانتی متر) و وزن ۸۷ کیلوگرم است.

Michał Kubiak

بیوگرافی میشل کوبیاک بازیکن تیم ملی والیبال لهستان + تصاویر خصوصی

روابط عاطفی و خانواده

میشل ازدواج گرده و متاهل می باشد نام همسر او مونیکا می باشد. در ۲۳ فوریه ۲۰۱۴ (تولد ۲۶ سالگی کوبیاک) دختر آنها پولا متولد شد. آنها همچنین یک فرزند دیگر نیز دارند که از پولا بزرگتر است.

Michał Kubiak

شروع داستان والیبال

میشل کوبیاک قبل از حرفه خود به عنوان بازیکن والیبال داخل سالن ، با زبیگنیو بارتمن والیبال ساحلی بازی کرد. آنها یک مدال طلا در مسابقات قهرمانی زیر ۱۸ سال اروپا در سال ۲۰۰۴ و یک مدال نقره در مسابقات قهرمانی جهان زیر ۱۸ سال ،همچنین در سال ۲۰۰۴ به دست آوردند.

این بازیکن به همراه تیم ملی والیبال این کشور شرکت کننده در بازی های المپیک (لندن ۲۰۱۲ ، ریو ۲۰۱۶) ، قهرمان جهان ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ ، دارنده مدال طلا از لیگ جهانی ۲۰۱۲ ، دارنده مدال نقره جام جهانی ۲۰۱۱ ، دارنده مدال برنز قهرمانی اروپا ۲۰۱۱ و لیگ جهانی ۲۰۱۱٫

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی علی اوسیوند بازیگر سریال سرجوخه + همسرش | عکس های شخصی

کوبیاک در فصل ۲۰۰۵/۲۰۰۶ اولین بازی خود را در لیگ والیبال لهستان انجام داد. او قبل از انتقال به لیگ های خارجی در سه باشگاه لهستانی بازی کرد. در فصل ۲۰۰۸/۲۰۰۹ ، او در باشگاه اسرائیلی هاپوئل کریات آتا بازی کرد. حرفه او پس از نمایش های خوب در ترکیب B تیم ملی لهستان شتاب گرفت. پس از آن او به سری A2 والی پدوا ایتالیا نقل مکان کرد. در سال ۲۰۱۳/۲۰۱۴ این باشگاه به مرحله چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در آنکارا صعود کرد و پس از شکست زنیت کازان مدال برنز را از آن خود کرد.

شروع جنجال و کوری خوانی برابر تیم ملی ایران

در سال ۲۰۱۹ ، او اظهار نظری علیه مردم ایران انجام داد که منجر به محرومیت وی توسط FIVB برای شش بازی شد. وی با اشاره به مردم ایران گفت: “ایرانیان فکر می کنند آنها بزرگ و بهترین هستند و ما نیز از همه بدتر هستیم. اما من معتقدم که آنها انسانهای کشنده ، بدخواه و لعنتی هستند. برای من این ملت وجود ندارد ، حتی اگر آنها با افتخار خود را فارس می نامند ، نه عرب. گاهی اوقات ما مجبور هستیم با آنها بازی کنیم ، اما برای من آنها وجود ندارند. ” در پاسخ ، ایگور کولاکوویچ ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران خطاب به کوبیاک در یک پست اینستاگرامی نوشت: میشل کوبیاک عزیز، شما بازیکن بزرگ والیبال هستید ، اما حق اشتباه دارید. لطفاً به ایران بیایید تا ببینید مردم چقدر فوق العاده در اینجا زندگی می کنند. ”

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی علی افشار بازیگر نقش داوود در سریال گاندو 2 + همسرش | عکس های شخصی

کوری خوانی او این بار در المپیک ۲۰۲۰ توکیو

پیش از آغاز بازی‌های والیبال در المپیک ۲۰۲۰ توکیو، میشل کوبیاک کاپیتان حاشیه ساز تیم ملی لهستان در مصاحبه‌ای تند برای تیم ملی ایران کری خوانی کرده بود که شاگردان آلکنو به این بازیکن و کری خوانی لهستانی‌ها جواب دندان شکنی دادند.

کوبیاک در آخرین مصاحبه خود گفته بود که “تیم‌های قدرتمندی در المپیک حضور دارند و او تیم ایران را یک حریف نمی‌بیند” اما سروقامتان والیبال ایران با برتری ۳ – ۲ مقابل لهستان، جواب دندان شکنی به لهستانی‌ها دادند.

شاگردان آلکنو در بازی امروز مقابل لهستان ست‌های دوم و سوم و پنجم را ۲۵-۲۲، ۲۵-۲۲ و ۲۳-۲۱ پیروز شدند و ست‌های اول و چهارم را ۱۸-۲۵ و ۲۲-۲۵ واگذار کردند.

تصاویری از کوبیاک

Michał Kubiak

Michał Kubiak

بیوگرافی کوبیاک لهستانی

Michał Kubiak

بیوگرافی میشل کوبیاک بازیکن تیم ملی والیبال لهستان + تصاویر خصوصی

Michał Kubiak

اینستاگرام کوبیاک لهستانی

Michał Kubiak

Michał Kubiak

Michał Kubiak


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید