X
5 آذر

مگ آیفوم: چقدر با خواص ژل رویال آشنایی دارید؟ ژل رویال ماده ای مغذی سرشار از ویتامین و کربوهیدرات است و در درمان بسیار از بیماری ها می توانید از آن استفاده نمایید.

چقدر با خواص ژل رویال آشنایی دارید؟

  • کاهش عوارض جانبی درمان سرطان با ژل رویال

اغلب درمان های سرطان با عوارض جانبی زیادی نظیر نارسایی قلبی، زخم دهان و مشکلات گوارشی، التهاب و.. همراه است. مصرف ژل رویال می تواند این آسیب های ناشی از شیمی درمانی را تا حد زیادی کاهش دهد. مصرف رویال ژل به صورت موضعی نیز می تواند از التهابات مخاطجلوگیری کند.

ژل رویال حاوی خواص ضد سرطانی است می توانید به عنوان یک مکمل غذایی از آن استفاده کنید.

  • ایمن سازی بدن در مقابل ویروس ها

یکی دیگر از خواص منحصر به فرد ژل رویال تعدیل سازی ایمنی بدن است. ژل رویال در بهبود سرطان و کاهش انواع آلرژی ها مفید است. ژل رویال سبب تشکیل  لنفوسیت T است.(لنفوسیت T: مسئول پاسخ های ایمنی در مقابل ویروس ها، سلول های سرطانی، التهابات است.)

  • دیگر فواید ژل رویال برای بدن

آنتی‌باکتریال قوی و افزایش ایمنی بدن

تعدیل سیستم ایمنی و ضد سرطان

مطلب پیشنهادی  علت فرورفتگی ناخن در گوشت چیست؟ روش های درمان خانگی

زیبا سازی وحفاظت از پوست

ضد دیابت و جلوگیری از زخم معده

ضد روماتیسم

تنظیم کننده متابولیسم بدن

چقدر با خواص ژل رویال آشنایی دارید؟

  • تاثیر ژل رویال در کاهش اختلالات سیستم عصبی و آلزایمر

مصرف ژل رویال برای بیماران مبتلا به آلزایمر بسیار مناسب استو به عنوان محرک سیستم عصبی مرکز و محیطی فعال است.

کاهش ریسک بیماری های قلبی و عروقی

ژل رویال برای افرادی که از بیماری های قلبی، فشارخون بالا، کلسترول بالا، تری گلیسرید بالا و.. رنج می برند بسیار  مناسب است.

آزمایشات انجام شده بر روی برخی از بیماران نشان می‌دهد که مصرف رویال ژل برای چند هفته، به بهبود بیماری درد قلبی قفسه سینه کمک می‌کند.

درمان ناباروری مردان و زنان با ژل رویال

بر طبق تحقیقات انجام شده ژل رویال می‌تواند تاثیرات مثبتی بر ناباروی هم برای مردان و هم برای زنان داشته باشد.

درمان مردان نابارور با ژل رویال سبب افزایش تعداد اسپرم، بلوغ، تحرک و سطح تستوسترون پلاسما می شود. علاوه بر این، باعث کاهش درصد آسیب DNA می‌شود که می تواند به دلیل این واقعیت باشد که ژل رویال عمدتاً شامل پروتئین ها، قندها، لیپیدها، ویتامین ها و اسیدهای آمینه آزاد است.

مطلب پیشنهادی  خواص شگفت انگیز به لیمو

ژل رویال برای درمان ناباروری زنان بسیار مناسب است. زنانی که دچار تبلی تخمدان،  عدم رشد فولیکول های تخمدان، کاهش هورمون استروئیدی  هستند حتما از ژل رویال استفاده نمایند.

ژل رویال را به چه صورتی مصرف نماییم؟

۱. زیر زبانی (بهترین روش)

۲. خوراکی

۳. مخلوط با عسل

۴. به صورت کپسول می‌توان

  • نحوه مصرف ژل رویال

در مورد مقدار مصرف نیز می‌توان گفت که اگر چه بسته به دلیل استفاده‌ی شما از ژله رویال، میزان و طریقه‌ی مصرف آن می‌تواند متفاوت باشد. اما به طور کلی می‌توان گفت که دز مصرفی این ماده برای افراد بالغ چیزی در حدود ۲ تا ۱۰ میلی‌گرم به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن در روز است.

به عبارتی برای یک انسان بالغ که وزنی حدود ۷۵ کیلوگرم دارد، میزان مناسب مصرف ژل رویال چیزی در حدود ۰.۲ تا ۱ گرم در روز خواهد بود.

معمولا توصیه می‌شود که مصرف ژل رویال را به طور مداوم برای سه هفته ادامه دهید، و این کار را دوبار در سال، یکبار در فصل بهار و دفعه بعد در فصل پاییز انجام دهید.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید