X
2 تیر

مگ آیفوم : مهدی فخیم زاده بعد از سال‌ها دوری از تئاتر با بازی در نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» به صحنه بازمی‌گردد. هادی مرزبان کارگردان این نمایش گفت: بعد از اینکه زمان اجرای نمایش ما به دلیل کرونا به تعویق افتاد، تغییراتی در ترکیب بازیگران ایجاد و قرار شد مهدی فخیم‌زاده نقش دکتر نون را بازی کند و صدرالدین زاهد، بازیگر قدیمی تئاتر نیز در نقش دکتر مصدق روی صحنه خواهد رفت.

مهدی فخیم زاده به تئاتر باز می گردد

مهدی فخیم زاده با بازی در نمایش “دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد” به صحنه باز تئاتر باز می گردد.هادی مرزبان کارگردان این نمایش گفت : بعد از اینکه زمان اجراز نمایش ما به دلیل کرونا به تعویق افتاد، تغییراتی در ترکیب بازیگران ایجاد و قرار شد مهدی فخیم زاده نقش دکتر نون را بازی کند و صدرالدین زاهد، بازیگر قدیمی تئاتر نیز در نقش دکتر مصدق روی صحنه خواهد رفت.

مطلب پیشنهادی  زمان دقیق لحظه تحویل سال 1401 هجری شمسی

وی ادامه داد: در برنامه‌ریزی جدید قرار است تمرین نمایش ما از خرداد آغاز شود و مرداد ماه نمایش را در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهیم برد.هادی مرزبان در ۱۷ سال گذشته چندین‌بار برای اجرای نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» اقدام کرده ولی هر‌بار اجرای این نمایش به دلایلی با بن‌بست رو‌به‌رو شده است. قرار بود این اثر نمایشی اسفند سال ۹۸ با بازی رضا کیانیان در نقش «دکتر نون» در تالار وحدت به‌روی صحنه برود که همه‌گیری کرونا، این اجرا را به تعویق انداخت.در آخرین تصمیم‌گیری گروه اجرایی هم مقرر شد این نمایش اردیبهشت امسال به‌روی صحنه برود که اوج‌گیری چند‌باره کرونا بعد از تعطیلات نوروز، تمرین این اثر نمایشی را متوقف کرد و حالا قرار است این نمایش مرداد ماه اجرای خود را آغاز کند.نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» بر اساس داستانی به همین نام نوشته شهرام رحیمیان به‌روی صحنه می‌رود.

مطلب پیشنهادی  واکنش عجیب یک ایرانی بر سر مزار مارادونا پس از قهرمانی + فیلم

مهدی فخیم زاده به تئاتر باز می گردد

مهدی فخیم زاده از بازیگران باسابقه در حوزه ی فیلم و سریال و سینما است که در بسیاری از سریال ها و فیلم های سنمایی نظیر تپلی، هم نفس، تنهاترین سردار، مختارنامه، ولایت عشق، حس سوم، بی صدا فریاد کن، تکیه برباد، فوق سری، دندون طلا و… به ایفای نقش پرداخته است.

این هنرمند محبوب نیز در زمینه کار گردانی فعال است فیلم و سریال های زیادی نظیر تاواریش، هم نفس، همسر، همسفر،ساده لوح، شتابزده، پشمالو، مجازات و… را کارگردانی کرده است.

منبع : ایسنا

تصاویر مهدی فخیم زاده 

کارگردان مهدی فخیمزاده 

تصاویر فخیم زاده 

فخیم زاده


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید