X
13 تیر

مگ آیفوم : بازیگری مشهوری که این روزها درگیر پرونده آزار جنسی دانشجویان خود می باشد، با پرداخت غرامت به آنها سعی در راضی نگه داشتن آنها دارد. حکم دادگاه جیمز فرانکو: پرداخت غرامت به دانشجویانش به دلیل آزار جنسی آن‌ها. جیمز فرانکو بازیگر ۴۳ ساله مرد عنکبوتی و ۱۲۷ ساعت موافقت کرد با پرداخت ۲.۲ میلیون دلار پرونده آزار جنسی دانشجویانش را حل و فصل کند. این دانشجویان ادعا کرده بودند که فرانکو آن‌ها را مقابل دوربین به اجرای صحنه‌های جنسی وادار کرده است.

آزار جنسی دانشجویان

آزار جنسی دانشجویان توسط بازیگر مشهور 43 ساله + عکس

هالیوود ریپورتر گزارش می‌دهد که سارا تیثر-کپلن ۶۷۰ هزار دلار منهای ۲۲۳ هزار دلاری که به وکلایش پرداخت خواهد شد و تونی گال ۲۲۳ هزار دلار منهای ۷۴ هزار دلاری که به وکلا پرداخت می‌شود دریافت می‌کند. دانشجویان دیگر نیز دو-سوم ۱.۳۴۱ میلیون دلار باقی مانده را دریافت می‌کنند و ۸۲۷ هزار دلار به وکلا پرداخت خواهد شد.

مطلب پیشنهادی  عکس های خاکسپاری فتحعلی اویسی

در گزارش دادگاه آمده است: اگرچه متهمان به رد اتهامات شکایت ادامه می‌دهند، اما می‌دانند که مشکلات مهمی را مطرح کرده‌اند و هر دو طرف قویاً اعتقاد دارند که امروز وقت آن رسیده که روی بدرفتاری با زنان در هالیوود تمرکز شود. همگی موافقند که باید اطمینان حاصل کرد در صنعت سرگرمی – صرف نظر از نژاد، مذهب، توانایی، قوم، پیشینه، جنسیت یا گرایش جنسی – هیچ‌کس با تبعیض، آزار و بی‌عدالتی مواجه نشود.

سارا تیتر-کپلان وتونی گال در سال ۲۰۱۸ فرانکو را متهم کردند که این بازیگر در آموزشگاه بازیگریش در لس‌آنجلس آن‌ها و دیگر دانشجویان بازیگری را به اجرای صحنه‌های زننده جنسی مقابل دوربین وادار کرده است.

آزار جنسی دانشجویان توسط بازیگر مشهور 43 ساله + عکس

سث روگن در سال ۲۰۱۸ و در پی مطرح شدن پنج اتهام جنسی علیه فرانکو به والچر گفته بود که همچنان تمایل دارد با همبازی‌اش در این پایان است (This Is the End) همکاری کند. اما روگن ماه گذشته به ساندی تایمز گفت که نظرش را تغییر داده و کمتر شدن پروژه‌های مشترک آن‌ها بی علت نیست.

مطلب پیشنهادی  بهترین برد تیم ملی فوتبال ایران در جام های جهانی ثبت شد


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید