X
11 خرداد

مگ آیفوم : معاون اجتماعی نیروی انتظامی طی نامه‌ای، از ریاست محترم ساترا خواسته با توجه به اینکه محمدحسین شایسته؛ تهیه‌کننده سریال «می‌خواهم زنده بمانم» ملاحظات ناجا را برای اصلاح برخی قسمت‌ها لحاظ نکرده و تاکنون این اصلاحات انجام نشده، درخواست توقف موقت این سریال را کرده است.

علت توقیف و عدم پخش سریال میخواهم زنده بمانم مشخص شد

علت توقیف و عدم پخش سریال میخواهم زنده بمانم مشخص شد

در بخش‌هایی از این نامه آمده است:

مجموعه «می‌خواهم زنده بمانم» بدون هماهنگی و اخذ مجوزهای لازم از اداره سینمایی این معاونت تولید و مشخص شد مشارالیه ملاحظات ناجا را در اثر تولیدی رعایت ننموده. لذا پس از اعتراض ناجا مقرر شد عوامل تولید با نماینده ناجا جلسه‌ای تشکیل و نسبت به لحاظ نقطه‌نظر اصلاحی اقدام نمایند. پس از منعقدشدن جلسه موردنظر، توافق شد تهیه‌کننده ظرف سه روز تمامی قسمت‌های پخش شده تا قسمت ۱۱ را از پلتفرم شبکه نمایش خانگی و تمامی سایت‌های اینترنتی جمع‌آوری و از قسمت دوازدهم کلیه ملاحظات سازمانی را لحاظ و لیکن پس از پخش قسمت دوازهم و سیزدهم مشاهده گردید گروه تولید به مصوبات جلسه فی‌مابین تمکین ننموده است.»

مطلب پیشنهادی  برملاشدن جنایتی دیگر با کشف جسد کودکی در فریزر خانه

علت توقیف و عدم پخش سریال میخواهم زنده بمانم مشخص شد

همچنین شنیده ها حکایت از آن دارد، قسمت پانزدهم این سریال فردا (چهارشنبه 12 خرداد ماه 1400) منتشر نخواهد شد.

باید دید پس از اتفاق حذف قسمت های ابتدایی «مردم معمولی»، این‌بار واکنش فیلیمو به عنوان پلتفرم پخش سریال «می‌خواهم زنده بمانم» به این اتفاق چه خواهد بود؟!


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید