X
6 فوریه

مژده خنجری متولد ۱۳۷۲ در تهران است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران با رتبه ۱۴ است.  با بیوگرافی مژده خنجری همراه مگ آیفوم باشید.

  • بیوگرافی مژده خنجری

مژده خنجری متولد ۱۳۷۲ در تهران است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران با رتبه ۱۴ است.

او سالها در فرانسه به همراه خانواده اش زندگی کرده است و تحصیلات خود در دوره ابتدایی و دبیرستان را در فرانسه گذرانده است.

  • روابط عاطفی

پدر او جانباز ۷۰ درصد و ویلچر نیشن است. پدرش فارغ‌التحصیل رشته کامپیوتر در مقطع دکترا و از اساتید دانشگاه علم و صنعت است.

بیوگرافی مژده خنجری و همسرش در کنار فرزند تازه متولد شده اش

  • همسر مژده خنجری کیست؟

او در سال ۹۰ وقتی ۱۸ ساله بود توسط خواهر همسرش به محمد زمان منفردی معرفی شد و بعد از مراسم خواستگاری عقد کردند. در سال ۹۲ میسر با یکدیگر ازدواج کردند.
همسر این مجری توانمند در صفحه اینستاگرامش خود را معرفی بکس و بدنساز معرفی کرده است.

  • اولین حضور در شبکه برون مرزی
مطلب پیشنهادی  بیوگرافی غلامرضا نیکخواه بازیگر سریال جیران + همسرش | عکس های شخصی

بعد از بازگشت در سال ۱۳۹۱ در سن ۱۹ سالگی به دلیل تسلط به زبان فرانسه کارش را با گزارشگری شبکه برون مرزی آغاز کرد .

  • مجری برنامه به روز

وی در سال ۱۳۹۳ به دعوت تهیه کننده و بعد از اجرای تست برای برنامه به روز انتخاب شد.به گفته خودش فعال بودن در فضای تکنولوژی و فناوری را مدیون پدر و همسرش است.وی در سال ۱۳۹۹ مجری برنامه عطسه شد.

  • علت غیبت مژده خنجری در قامت مجری گری چه بود ؟

وی به علت بارداری مدتی از فضای اجرا فاصله گرفته بود اما اکنون بعد از مدتی در کنار همسر و پسر تازه متولد شده اش در برنامه سلام صبح بخیر حضور یافت.

مژده خنجری در خصوص حجابش اینگونه گفته است :
برای من حجاب، یک امر کاملا درونی است و قبل اینکه مجری باشم، چادر به سر داشتم. نوع پوشش من همیشه همین بود و وابسته به نظر مدیر شبکه یا برنامه ساز نیست.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید