X
20 تیر

مگ آیفوم : رضا کیانیان بازیگر مطرح سینما، با انتشار یک ویدیو از تجمع مردم در مرز ارمنستان برای خروج از کشور و تزریق واکسن، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

رضا کیانیان

حمله تند رضا کیانیان به وزیر بهداشت!

“آقای نمکی این جا مرز ایران و ارمنستان است! اوضاع درمان در مملکت ما با وزارت شما چقدر با نمک شده است. البته شما که مشکلی ندارید! دوستان شما هم هر روز از واکسن جدیدی رونمایی می‌کنند که معلوم نیست چقدر از بودجه مملکت را هزینه کرده‌اند! البته شنیدم یکی دوتاشون داره جواب می ده.راستی سنگ پای قزوین را می‌شناسید؟ . بالا دستی‌های شما چه طور؟.

این که مردم ایران برای واکسیناسون داوطلبانه به ارمنستان و امارات می‌روند، برای شما و هم قطارانتان که بد نیست. از هر مسافر یک میلیون تومان خروجی! می‌گیرید. واکسنش هم مجانی در میاد. و از همه مهمتر این خارش سندرم «ما از همه دنیا جلو تریم» تان هم تسکین میابد. چون در این زمینه واقعا از همه جلوترید. هم واکسن نمی زنید.

مطلب پیشنهادی  معرفی ده فیلم برتر خارجی سال 2020

هم از هر کس می خواهد واکسن بزند یک میلیون تومان می‌گیرید و مهم‌تر از همه به همه دنیا ثابت می‌کنید می‌شود واکس نزد و زنده ماند. این جاست که سنگ پای قزوین از رو میرود و پودر می‌شود. راستی تازه چه خبر؟ واکسن جدیدی را نمی‌خواهید رو نمایی کنید؟ درب قابلمه تازه‌ای برای تشخیص ویروس نساخته‌اید؟ راستی نمکدانتان را پُر کنید. چون زخم‌های زیادی دهان باز کرده‌اند.”

منبع : سلام سینما


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید