X
20 اردیبهشت

آیفوم مگ : با رسیدن به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان 1400 صدا و سیما برنامه ها و سریال هایی را از شبکه های مختلف آماده پخش دارد که یکی از این سریال ها، سریال دودکش 2 می باشد که قرار است به زودی از شبکه یک سیما پخش شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، تصویربرداری سریال تلویزیونی “دودکش ۲” به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی زینب تقوایی که از مدتی قبل در تهران آغاز شده بود، این روزها با گسترش شیوع ویروس کرونا متوقف شده و تصویربرداری با بهبود شرایط طی روزهای آینده آغاز می شود.

سریال دودکش 2

معرفی سریال دودکش 2 شبکه دو سیما

بازیگران سریال دودکش 2 :

هومن برق نورد – امیرحسین رستمی – سیما تیرانداز – نگار عابدی – محمدرضا شیرخانلو – یاس نوروزی و بهنام تشکر گروه بازیگران «دودکش ۲» را تشکیل می دهند و به تازگی الهام اخوان نیز به این ترکیب اضافه شده است.

خلاصه داستان سریال دودکش 2 :

مطلب پیشنهادی  بازیگر نقش لعیا در جوانی | بیوگرافی نسیم اکبری در سریال ملکه گدایان

در خلاصه داستان سریال آمده است: «خانواده فيروز مشتاق كه بي قيف و قپی به سفری رفته اند، در راه بازگشت به تهران با دختری همسفر می شوند كه از نظر بهروز، «نيمه گمشده» قلمداد مي شود و به ضرس قاطع، شروعی برای فرو رفتن خانواده در آمپاس است.

بماند که با آنچه از نصرت و شرايط جديدش مشهود به نظر می رسد، بستر قمپزش گسترده تر از قبل شده است و با عقبه ای كه از آنان سراغ داريم، ماجراهايی آغاز می شوند كه بی هيچ شائبه ای در زندگی همه و بویژه کسانی كه پا به قاليشويی می گذارند، تاثير گذار هستند!».
مراحل فنی «دودکش ۲» نیز این روزها در حال انجام است تا پخش این سریال بزودی از شبکه یک سیما آغاز شود.

همچنین فصل اول «دودکش» از سریال های پرمخاطب شبکه یک تلویزیون بود که ماه رمضان سال ۹۲ روی آنتن رفت .


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید