X
14 دی

جزئیات حمله تروریستی در گلزار شهدا کرمان | تعداد شهدا و مجروحان مشخص شد. ۱۳دی ماه ۱۳۴۰۲ مصادف با چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان، دو صدای مهیبی شنیده شد.

این صدا های مهیب در حوالی ساعت ۱۵ و به فاصله ۱۰ دقیقه در مسیر گلزار شهدای کرمان به گوش رسید. در ابتدا این حادثه مسیولین گلزار این صدا را ناشی از ترکیدن کپسول گاز اعلام کردند اما دقایقی بعد شهردار کرمان اعلام کرد هنوز معلوم نیست این انفجار ها بر اثر ترکیدن کپسول گاز یا انتحاری بوده است.

جزئیات حمله تروریستی در گلزار شهدا کرمان | تعداد شهدا و مجروحان مشخص شد

معاون امنیتی استاندار کرمان در گفتگو و گویی تایید کرد دو بمب گذاری تروریستی با فاصله ۱۰دقیقه در ورودی گلزار شهدا کرمان اتفاق افتاده است.
همچنین خبر گذاری تسنیم نیز گزارش کرد در ورودی گلزار شهدای کرمان ، دو کیف بمب گذاری شده وجود داشته است که عامل یا عاملین این حادثه ظاهرا با ریموت بمب ها را منفجر کرده اند‌.

مطلب پیشنهادی  علت اصلی انفجار در پارک ملت تهران چه بود؟

تعداد شهدا و مجروحان حادثه امروز کرمان

تعداد شهدا به ۱۰۳ تن و مجروحان به ۲۱۱ تن رسید البته حال ۲۷تن از مجروحان وخیم گزارش شده است.

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت جمع زیادی از زائران مرقد شهید قاسم سلیمانی در گلزار کرمان

بسم الله الرحمن الرحیم

دشمنان شرور و جنایتکار ملت ایران،‌ بار دیگر فاجعه آفریدند و جمع زیادی از مردم عزیز را در کرمان و در فضای معطّر مزار شهیدان، به شهادت رساندند.

ملت ایران عزادار شد و خانواده‌های زیادی در سوگ جگر گوشگان و عزیزان خود غرق ماتم شدند. جنایتکاران سنگدل نتوانستند عشق و شوق مردم به زیارت مرقد سردار بزرگشان شهید قاسم سلیمانی را تحمل کنند. بدانند که سربازانِ راه روشن سلیمانی هم رذالت و جنایت آنان را تحمل نخواهند کرد. چه دستهای آلوده به خون بیگناهان و چه مغزهای مفسد و شرارت‌زا که آنان را به این گمراهی کشانده‌اند، از هم اکنون آماج قطعی سرکوب و مجازات عادلانه خواهند بود. بدانند که این فاجعه آفرینی پاسخ سختی در پی خواهد داشت باذن الله.

مطلب پیشنهادی  فردی که دربارۀ بالگرد رئیس‌جمهور دروغ‌پراکنی کرده بود احضار شد + فیلم

اینجانب در عزای خانواده‌های مصیبت دیده با آنان همدل وهمراهم و صبر و تسلّای آنان را از خداوند متعال مسألت میکنم. روح مطهر شهیدان انشاءالله میهمان بانوی دو عالم و مادر شهیدان حضرت صدیقه‌ی طاهره سلام الله علیها است. با مجروحان حادثه همدردی میکنم و شفای آنان را از درگاه الهی خواستارم.

اسامی شهدا گلزار کرمان 

اولین فیلم از لحظه انفجار بمب در گلزار شهدای کرمان 


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید