X
19 تیر

مگ آیفوم : سحر جعفری جوزانی یکی از بهترین بازیگران کشورمان دچار یکی از اشتباهات پزشکی شده و مشکلات زیادی در این رابطه برایش به وجود آمده و سلامتی خود را از دست داده است. او برای صحبت کردن مجبور است فک خود را با دستش نگه دارد. بیوگرافی سحر جعفری جوزانی 

  • سحر جعفری جوزانی در توضیح این اتفاق با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود گفت:

ببینید دوستان من خیلی تاکید می کنم که به غیر از معرفی کتاب و فیلم های خوب و … آدم نباید همه چیز را همیشه سانسور کند. در انتخاب پزشک با توجه به پیشرفت همه چیز برای هر موردی تحقیق بسیاری کنید و از آدم هایی که نزد آنها رفته اند پرس و جو کنند.

من تمام قد در برابر پزشکان ایرانی می ایستم و افتخار می کنم که ایرانی هستند به همون اندازه پزشکانی بی وجدان داریم که فقط به فکر پول و منافع خود هستند که متاسفانه من دوبار به آنها برخورد کردم که یکی از آنها مربوط به الان است.

دندانهای عقل من نهفته بوده و سالها قبل دکتر خیلی خوبی به من پیشنهاد کرد که چون دندانهای عقل من با اعصاب درگیر است نکشیدن آنها بهتر از کشیدن می باشد اما در این مدت هر چند وقت یکبار درد داشتم.

یکی از عزیزان، یک پزشک متخصص فک و صورت به من معرفی کرد.

من و پدرم به مطب مراجعه کردیم و یک عکس OPG خواستند که من گفتم حتما یک عکس رنگی هم خواهند خواست چرا که در عکس سیاه و سفید میزان درگیری دندان با عصب زیاد واضح نیست.

علت کج شدن وحشتناک فک سحر جعفری جوزانی چیست + تصاویر و فیلم

ایشون با نگاه به عکس با اعتماد به نفس کامل گفتند که من دچار اسپاسم شدید بوده و هیچ ارتباطی به دندان عقل او ندارد.

احتمالا هنگام خواب دندانهای خود را روی هم می فشارید و باید همین الان بوتاکس داخل فک شما تزریق کنم.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی افسانه کمالی بازیگر نقش اعظم در سریال سرجوخه + همسرش | عکس های شخصی

دکتر به داخل فک و در جاهایی که دندان عقل رشد می کند شروع به تزریق بوتاکس کردند.

پدرم به دکتر تاکید داشت که من دخترم را برای یک مصاحبه طی روزهای آینده مقابل دوربین خواهم برد و دکتر گفت که هیچ تغییری در صورت و تکلم بیمار به وجود نخواهد آمد.

من هم قبل از تزریق بوتاکس با دکتر دیگری تماس گرفته و به دلیل ترس از تزریق بوتاکس با او مشورت کردم و ایشان گفتند که هیچ اشکالی ندارد اما باید دوز بوتاکس به اندازه بوده و در جای مناسبی تزریق شود.

دکتر بعد از تزریق بوتاکس به دندان عقل، در قسمت های دیگر فک من و دندانهای جلویی نیز بوتاکس تزریق کردندو سپس بوتاکس را به فک پائین و استخوان آن زده و گفت که گردنتان نیز مدتی دیگر درد خواهد کرد و باید به گردن نیز تزریق کنم که من اجازه ندادم و گفتم همین مقدار کافیست و به منزل بازگشتیم.

روز اول چیزی مشخص نبود اما دو روز بعد صورتم کج شده و حالت افتادگی پیدا کرد به طوری که من وقتی دست خود را از زیر فک برمی دارم فک من می افتد و به صورت فلج در می آید.

با مطب دکتر تماس گرفته و با منشی ایشان صحبت کردم و اتفاق را توضیح دادم. منشی گفت که تشریف بیاورید تا سمت دیگر فک شما رو دوباره تزریق کنیم تا درست شود.

علت کج شدن وحشتناک فک سحر جعفری جوزانی چیست + تصاویر و فیلم

یعنی کدام دیوانه ای طرف دیگه فک خودش رو می ده تا دوباره فلج کنند. مادرم با تحقیق در این مورد فهمید افرادی که این اتفاق برای آنها رخ می دهد چون این سمت صورت به یک سری اعصاب صورت مربوط می شود دچار بیماری ولز شده اند. ولز بیماری خطرناکی است.

  • مشکل دوبینی خانم سحر جعفری جوزانی

دوستان من دو سال قبل توسط پزشکی، دچار دوبینی شدم. چشم من مشکل داشت و با مراجعه به پزشک دچار مشکل دو بینی نیز شد. تا مدتها با عینک آفتابی به بالای پشت بام می رفتم تا شما متوجه مشکل من نشوید چرا که چشم من باند پیچی شده بود و من با یک چشم می دیدم.

  • بیوگرافی سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی متولد 11 تیر ماه 1357 در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا است مادر او آمریکایی و پدرش مسعود جعفری نویسنده و کارگردان است.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی محیا دهقانی بازیگر نقش نگار در سریال هم سایه + همسرش | عکس های شخصی

تحصیلات این بانوی هنرمند در حوزه ی روانشناسی کودک از دانشگاه آزاد اسلامی است.

فعالیت هنری این بانو با بازی در فیلم شیرسنگی به کارگردانی مسعود جعفری در سال 65 شروع شد.

او نویسنده و بازیگر موفق است. نویسندگی سریال آژانس دوستی و بازی در همین سریال شروعی برای آغاز رسمی فعالیت این بانو در حوزه ی بازیگری و نویسندگی بود.

بازی در سریال نقطه چین، باغ مظفر او را دوباره به چهره ای محبوب بین مردم مطرح نمود.

او در سال 78 نامزد دریافت سیمرغ بلورین در هجدهمین جشنواره فجر به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم بلوغ شد.

علت کج شدن وحشتناک فک سحر جعفری جوزانی چیست + تصاویر و فیلم

  • سحر جعفری جوزانی در قاب سینما

بازی در فیلم سینمایی شیر سنگی، یک مرد یک خرس، چشمهایش، دعوت، هفت ترانه، ایران برگر،پشت دیوار سکوت از مهم ترین فعالیت های وی در حوزه ی سینما است که می توان به ان اشاره نمود.

  • سحر جعفری جوزانی در قاب تلوزیون

بازی در سریال فراموشی، آزانس دوستی، حامی، نقطه چین، باغ مظفر، مرد دو هزار چهره، در چشم باد، مرد دو هزار چهره، همه بچه های من، فراموشی از مهم ترین سریال هایی است که در آن به ایفای نقش پرداخته است.

فضا نوردان،گنج مظفر، قهوه تلخ نیز نمونه هایی از حضور وی در نمایش خانگی است.

پیج اینستاگرام سحر جعفری جوزانی 

تصاویر سحر جعفری جوزانی 

سحر جعفری جوزانی

بیوگرافی سحر جعفری جوزانی 

تصاویر سحر جعفری جوزانی 

سحر جعفری جوزانی در کنار برادرش

کج شدن فک سحر جعفری جوزانی 


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید