X
26 تیر

مگ آیفوم: علیرضا رسولی بازیگر نقش کاوه در سریال زندگی زیباست این سریال به کارگردانی قاسم جعفری تولید شده است. با بیوگرافی علیرضا رسولی همراه ما باشید.

  • بیوگرافی علیرضا رسولی

علیرضا رسولی بازیگر و مسئول تدارکات است که سال های زیادی تجربه فعالیت غیر مستمر در عرصه سینما و تلوزیون را داشته است.

علیرضا رسولی اولین تحربه بازیگر خودش را در فیلم محبوب عروس آتش که به کارگردانی خسرو سینایی ساخته شده بود تجربه کرد. در عروس آتش علیرضا رسولی هم بازی بازیگرانی مانند حمید فرخ نژاد و سعید پورصمیمی بود و موفق به خلق یک تجربه سینمایی موفق شدند. عروس آتش در سال 1378 منتشر شد و از سوی مخاطبین بازخورد بسیار مثبتی را گرفت و  فروش بالایی داشت.

  • همسر و خانواده ی علیرضا رسولی

اطلاعاتی از خانواده و همسر علیرضا رسولی در دسترس نیست.

  • علیرضا رسولی در زندگی زیباست

علیرضا رسولی در سریال زندگی زیباست که در سال 1398 منتشر شد در نقش کاوه بازی کرده است. سریال زندگی زیباست که کارگردانی اش بر عهده قاسم جعفری است، داستان رسیدن هفت عاشق و معشوق به یک دیگر را بیان می کند. سریال زندگی زیباست دارای مجموعه ایی از بازیگران گمنام و تازه کار در کنار بازیگران با تجربه ایی مانند ثریا قاسمی و بیژن بنفشه خواه است.

مطلب پیشنهادی  آتیلا پسیانی درگذشت! بیوگرافی و علت فوت آتیلا پسیانی

سریال زندگی زیباست از شبکه 2 سیما پخش شد و توانست نظر مخاطبین را به سوی خود جلب کند. با توجه به بودجه کم و بازیگران جوان و کم تجربه می توان زندگی زیباست را یک ساخته ی موفق دانست.

بیوگرافی علیرضا رسولی بازیگر نقش کاوه در سریال زندگی زیباست+ همسرش

  • علیرضا رسولی به عنوان مسئول تدارکات

علیرضا رسولی فقط به عنوان بازیگر در عرصه سینما و تلوزیون فعالیت نداشته و در چندین اثر به عنوان مسئول تدارکات نیز فعالیت کرده است.

از فعالیت های علیرضا رسولی در سینما به عنوان مسئول تدارکات می توان به عروس آتش، دختری در قفس و دلقک ها اشاره کرد.

  • علیرضا رسولی در شبکه های اجتماعی

فعالیت های رسولی در شبکه های اجتماعی زیر نظر صفحه تایید شده ایی برای این بازیگر نیست.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید