X
22 مهر

زهیر یاری بازیگر نقش سینا در سریال محرمانه است. این سریال به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی سید رامین موسوی تهیه و تولید شده است. با بیوگرافی زهیر یاری همراه ما باشید.

  • بیوگرافی زهیر یاری 

زهیر یاری متولد ۲۶ فروردین ماه ۱۳۵۹ در تهران است. وی تحصیلاتش را تا مقطع کارشناسی در رشته علوم سیاسی دانشگاه تهران گذرانده است.

او یک برادر کوچکتر به نام شعیب دارد. یکی از صفات نیکوی این بازیگر خوش اخلاقی و صبوری زیادی او است.

وی در دوران مدرسه علاقه زیادی به رشته هنر داشت اما بعد از بررسی های زیاد به این نتیجه رسیده که به درد این رشته نمی خورد و بهتر است تحصیلاتش را در رشته علوم انسانی ادامه دهد. او در دانشگاه تهران رشته علوم انسانی پذیرش شد.

  • همسر زهیر یاری کیست ؟

او مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

زهیر یاری چگونه به بازیگری راه یافت؟ا

و در خصوص نحوه ورودش به دنیای بازیگری می گوید:بعد از فارغ التحصیلی این امکان بوجود آمد که با چند تن از اساتید کار تئاتر انجام دهم و یک دوره فیلمسازی هم نزد استاد تقوایی گذراندم، در انجمن سینمای جوان چند فیلم هم ساختم سپس کار کارگردانی را رها نمودم و در صحنه تئاتر حضور پیدا کردم از همان جا به فیلم مردان آنجلس معرفی شدم و چند سکانس بازی کردم، همان دفتر برای بازی در مریم مقدس نیز ازم دعوت کرد.

  • تجربه بازیگری از نظر زهیر یاری 
مطلب پیشنهادی  بیوگرافی آیلار عباسی بازیگر نقش سرور در سریال رحیل + عکس های شخصی

هر روز بازیگری تجربه است بازیگری بهت یاد می ده که صبور باشی

بازیگری یادت می ده که حسود نباشی چون هم جا برای تو هست و هم زمان! چون وقتی حسادت داشته باشی به همون اندازه همه کینه می یاد و بعد از کینه نسبت به همه بدگمان می شی، بازیگری بهم یاد داد که آرامش داشته باشم، آرامش داشتن مساوی است با درست کار کردن

بیوگرافی زهیر یاری بازیگر نقش سینا در سریال محرمانه+ همسرش | عکس های شخصی

  • آیا زهیر یاری با حسین یاری نسبت خونی دارد یا فقط تشابه فامیلی است؟

حسین یاری عموی زهیر یاری است.

  • زهیر یاری در چه فیلم ها سینمایی به ایفای نقش پرداخته؟

وی در فیلم های سینمایی زیادی نظیر زخم شناسه حوا، دلتا ایکس، گزارش یک جشن و… به ایفای نقش پرداخته است.

زهیر یاری در سریال های زیادی نظیر مردان آنجلس، مریم مقدس، در چشم باد، گل بارون زده ، یوسف پیامبر، سال‌های مشروطه ، تبریز در مه ، میلیاردر در نقش بهمن، اولین انتخاب ،دیوار شیشه ای و… به ایفای نقش پرداخت.

  • زمان پخش سریال محرمانه مشخص شد 
مطلب پیشنهادی  بیوگرافی یانگوم بازیگر سریال جواهری در قصر + همسر | عکس های شخصی

سریال محرمانه از روز جمعه ۷ مهرماه سال ۱۴۰۲ هرشب از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰:۳۰ پخش خواهد شد و تکرار آن ۰۰:۴۵ بامداد ۰۹:۴۵ صبح و ۱۴:۱۰ظهر می باشد.

  • خلاصه داستان سریال محرمانه

سریال محرمانه در ژانر جنایی و علمی تولید موسسه فرهنگی و هنری اندیشه شهید آوینی است، روایتی داستانی از پیشرفت های علمی دانشمندان کشورمان در حوزه ساخت واکسن کرونا است که با واکنش دشمن به همراه است. دشمن قصد دارد با ایجاد اخلال مانع از دست یابی ایران به موفقیت در عرصه پزشکی و به خصوص ساخت واکسن کرونا شود.

  • بازیگران سریال محرمانه

در این سریال بازیگران زیادی نظیر حسام محمودی، لاله اسکندری، علیرام نورایی، نسیم ادبی، فاطمه گودرزی، مجید مظفری، ایرج نوذری، علیرضا جلالی تبار، احسان امانی، نیما شاهرخ شاهی، احمد شبروی جرف، رحیم نوروزی، رضا توکلی، سیامک قاسمی، سولماز حصاری، رویا میرعلمی، مریم کاویانی، مرتضی کاظمی، الهام طهموری، کمند امیرسلیمانی، بهزاد داوری، علی جلالی، اسرافیل علمداری، امیر بخشی، مجید شهریاری، محدثه قبادی و علی مسلمی و… به ایفای نقش پرداخت.

اینستاگرام زهیر یاری

 


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید