X
4 مرداد

سریال روزی روزگاری مریخ مجموعه طنز است که به کارگردانی پیمان قاسم خانی و محسن چگینی تولید شده است. با بیوگرافی بازیگران سریال روزی روزگاری مریخ همراه ما باشید.

  • بازیگران مجموعه روزی روزگاری مریخ

در این سریال بازیگران طنزپردازی نظیر سام درخشانی، ویشکا آسایش، امیر نوروزی، امیر کاظمی، امیرمهدی ژوله، بهادر مالکی، نوشین تبریزی، رامین ناصر نصیر، فلامک جنیدی، بهروز رهبری فرد، کاظم نوربخش، عبدا روا و… به ایفای نقش می پردازند.

بیوگرافی بازیگران سریال روزی روزگاری مریخ

  • خلاصه داستان روزی روزگاری مریخ

هنوز خلاصه داستان این سریال به طور کامل مشخص نیست. اما آنچه در قسمت اول شاهد آن بودیم این است که این سریال به سفر زمینی‌ها که به فضا رفته‌ و ساکن مریخ شده اند می پردازد.

هنوز قصه اصلی آغاز نشده، بنابراین طبیعتا موقعیت‌های کمدی و شوخی‌های بامزه زیادی در سریال وجود نداشت، اما بعضی از سکانس‌ها مانند گیر افتادن «ناصر» توسط خلافکارها یا شام خوردن این شخصیت همراه دوستانش، رنگ و بوی شوخی‌های بامزه پیمان قاسمخانی را داشت.

مطلب پیشنهادی  حسام محمودی به علت ایست قلبی در گذشت! بیوگرافی کامل حسام محمودی

بیوگرافی بازیگران سریال روزی روزگاری مریخ

بازیگران سریال روزی روزگاری مریخ (1)

  • سام درخشانی

سام درخشانی متولد  ۳۱ تیر ۱۳۵۴ در تهران است. وی تحصیلاتش را در مقطع دیپلم به اتمام رساند و دانشجوی انصرافی تئاتر است. فعالیت های هنری او با مجموعه شب زدگان آغاز شد. او سالها پیش ازدواج نمود و یک دختر دارد.

  • ویشکا اسایش

ویشکا اسایش متولد   ۱۶ آبان ۱۳۵۱ در تهران است. وی طراح صحنه و لباس، بازیگر و اهل تئاتر است. او فارغ التحصیل طراحی صحنه ازدانشگاه انگلستان است. فعالیت های هنری او با مجموعه امام علی (ع) آغاز شد. او سالها پیش با رضا قباد ازدواج نمود و یک دختر به نام گیو دارد.

  • امیر مهدی ژوله

امیر مهدی ژوله ۲۷ مرداد ۱۳۵۸ در تهران است. وی فیلمنامه نویس، روزنامه نگار و بازیگر است. وی مبتلا به بیماری ام اس است. فعالیت های هنری خود را با نویسندگی مجموعه های طنز مهران مدیری آغاز شد. او سالها پیش ازدواج نمود و یک دختر به نام گندم دارد.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی سبحان هادی بازیگر سریال نیسان آبی + همسرش | عکس های شخصی

  • امیر نوروزی

امیر نوروزی متولد دهه 60 است. وی فارغ التحصیل رشته نمایش از دانشگاه هنر تهران است. وی فعالیت های هنری خود را در سال 83 با شرکت در کانون با اجرای تئاتر آغاز کرد. در خصوص زندگی شخصی وی اطلاعاتی در دسترس نیست.

  • بهادر مالکی

بهادر مالکی متولد    ۸ اسفند ۱۳۶۱ در تهران است. وی صدا پیشه و بازیگر است. وی دانش آموخته نمایش عروسکی است. در خصوص زندگی شخصی وی اطلاعاتی در دسترس نیست.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید