X
2 فروردین

رضا ناجی بازیگر نقش خداداد در سریال خداداد است. این سریال به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی تولید شده است. این مجموعه طنز 13 قسمت دارد و قرار است از اول فروردین 1401 پخش شود. با بیوگرافی رضا ناجی همراه ما باشید.

تصویر رضا ناجی

  • بیوگرافی رضا ناجی

محمدرضا امیر ناجی متولد ۵ دی ۱۳۲۱ در تبریز است. وی تحصلاتش را تا مقطع دیپلم ادامه داد. سپس به سربازی رفت.در ابتدا او به عنوان مکانیک گردان فعالیت می کرد به علت علاقه زیادش به بازیگری نمایش علوم یحیی را در دوران سربازی اش با حمایت فرمانده پادگان اجرا نمود. بعد از گذراندن خدمت سربازی به تهران مهاجرت کرد . وی علاوه بر مکانیکی به دنبال علاقه اش نیز بود. بعد از مدتی کار تئاتر در سال ۴۱ به دعوت یکی از سرهنگ های نیروی هوایی مسئول تئاتر نیروی نظامی شد. در سال ۱۳۷۵ اولین همکاری اش با مجید مجیدی برای فیلم بچه های آسمان بود که در همین فیلم به شهرت رسید.

مطلب پیشنهادی  مجموعه تلویزیونی شبکه دو سیما به مناسبت نوروز 1401

رضا ناجی در کنار همسرش

  • همسر رضا ناجی کیست ؟

او سالها پیش ازدواج کرده است و دو دختر به نام های سودابه و سحر و یک پسر به نام شهرزاد دارد.

  • رضا ناجی در تلویزیون

وی در سریال های زیادی نظیر اسب ها گریه می کنند، دردسرهای ریبا، خانه خانه، من پلیس نیستم، زمانی برای درنگ و… به ایفای نقش پرداخته است.

عکس های رضا ناجی

بیوگرافی رضا ناجی بازیگر نقش خداداد در سریال خداداد + همسرش | عکس های شخصی

  • رضا ناجی در سینما

وی در فیلم های زیادی نظیر ایکس لارج، آپاچی، تگزاس2، ما همه با هم هستیم، لازانیا، دم سرخ ها، مارموز، نیوکاسل، چهل کچچل، پا تو کفش من نکن، نهنگ عنبر سلکشن رویا، نهنگ عنبر، سالها انتظار، مردی شبیه گرگ، نقش نگار، ترنج در ترنج، من و زیبا، یک سطر واقعیتف کمی شیرین بسی فرهاد، پاییز، آواز گنجشک ها، او بازیگر، باران، تونل 18، پرواز خاموش، تولد یک پروانه، باران رویا ها را نمی شوید و… به ایفای نقش پرداخته است.

  • خلاصه سریال خداداد
مطلب پیشنهادی  بیوگرافی علی عمادی نیا بازیگر نقش یحیی در سریال بانوی عمارت + همسرش | عکس های شخصی

این سریال به مشکلات مالی و روزمره گی افرادی می پردازد که تلاش برای به دست آوردن خرج و مخارج زندگی دارند که این سریال در قالب طنز این مشکلات را بیان می کند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «میگن گره‌ای که با دست باز میشه رو نباید با دندون باز کرد، اما خداداد چاره دیگه‌ای نداره و روی این موضوع خیلی حساب کرده !» علی صبوری در این سریال بازیگر نقش منوچهر داماد خانواده است.

  • بازیگران سریال خداداد

در این سریال بازیگران زیادی نظیر سوسن پرور، سارا باقری، رضا ناجی، علی صبوری، شیرین بینا، زهره حمیدی، پیام دهکردی، سارا باقری، سیاوش طهمورث، مهرناز بیات، رضا ناجی و… به ایفای نقش می پردازند.

اینستاگرام رضا ناجی

بیوگرافی رضا ناجی رضا ناجی در کنار همسرش اینستاگرام رضا ناجی تصویر رضا ناجی عکس های رضا ناجی


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید