X
10 بهمن

بهار نوحیان بازیگر سریال بیست کویید است. سریال بیست کوئید به کارگردانی هادی حاجتمند و تهیه‌کنندگی ابوالفضل حاجتمند تهیه و تولید شده است با بیوگرافی بهار نوحیان  همراه مگ آیفوم باشید.

  • بیوگرافی بهار نوحیان 

بهار نوحیان متولد ۱۳۵۶ در تهران است. او فارغ التحصیل رشته تئاتر با گرایش طراحی صحنه در مقطع کارشناسی از دانشگاه هنر و معماری است.

  • اولین تجربه بازیگری

او در سال ۱۳۷۵ با سریال سیاه و سفید در نقش نوجوانی به نام شادی بازیگری را تجربه‌ کرد. وی در این سال دیپلم گرفته بود و توسط همسایه شأن که فیلمبردار بود به سریال معرفی شده بود.

او در خصوص ورزش و فعالیت های بدنی می گوید :از ابتدا شرایط به گونه ای پیش رفته که من در نمایش هایی که نیاز به حرکت بدنی دارند بازی کنم، خودم هم کارهای بدنی را دوست دارم

سعی می کنم همیشه ورزش و باشگاه در برنامه روزانه ام باشد

  • اولین تجربه تئاتر

وی بازیگری تئاتر را در زمان دانشجویی با نمایش بهرام ریحانی آغاز کرد و در ادامه کارش را با نمایش ایوانف ادامه داد.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی سیروان خسروی بازیگر نقش سیامک در سریال حرفه ای + همسرش | عکس های شخصی

فیلم سینمایی شوخی، خنده های آتوسا، آوا، خانه، گاو زخمی، شاهین، منطقه پرواز ممنوع، و.. را در کارنامه هنری خود دارد.

بیوگرافی بهار نوحیان بازیگر سریال بیست کویید+ همسرش | عکس های شخصی

او در خصوص نقش هایش می گوید :
وقتی نقشی به من محول می شود، تمام تمرکزم را می گذارم و برای آن تلاش می کنم، من تمام جسم، روح و انرژی ام را صرف نقشم می کند و کار دیگری انجام نمی دهم.

بازی کردن در نقشی که از من خیلی دور باشد، مورد علاقه ام است، متاسقانه امروزه کارگردان ها خیلی اعتماد نمی کنند نقشی که از بازیگر دور است را به او بسپارند

  • همسر بهار نوحیان کیست؟

در خصوص وضعیت تاهل وی اطلاعاتی در دسترس نیست.

  • سریال های بهار نوحیان

سیاه سفید خاکستری، بی نشان، روبات، بال های خیس، دیوار شیشه ای ، داستان یک شهر ،بیست کویید و.. از جمله سریال های است که وی در آن به ایفای نقش پرداخته است.

  • خلاصه داستان سریال بیست کوید 

سریال بیست کوید مجموعه کمدی اجتماعی است که درباه‌ی داوطلب شدن عده‌ای از مردم برای کمک به کادر درمان در دوران کروناست؛ اما در میان این افراد، شخصی است که انگیزه حضورش با دیگران فرق دارد.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی حسام خلیل نژاد بازیگر سریال بیست کویید+ همسرش | عکس های شخصی

سریال خوشبختانه فضای شیرینی دارد اما تلطیف‌شده فضای کرونا را روایت می‌کند. سریال از قبل کرونا شروع می‌شود، از آن گروه‌های جهادی که به میدان آمدند بچه‌مسجدی‌ها و گروه‌هایی که در روستاها فعالیت کردند. سریال به تزریق واکسن می‌رسد و با زبان شیرینی حرف‌های مهمی مطرح می‌کند.

بیوگرافی بهار نوحیان بازیگر سریال بیست کویید+ همسرش | عکس های شخصی

  • بازیگران سریال بیست کوید

در این سریال بازیگران زیادی نظیر علیرام نورایی، آزیتا ترکاشوند، میرطاهر مظلومی، فرزاد جمشیدی، صفر کشکولی، اسدالله یکتا، یاسر حمزه، علی عامل هاشمی، جواد سلطانی، محمد دلگشا، حسن زارعی، بهار نوحیان، مرتضی شریف، مرجان علوی، سعید ولی زاده ،امیر غفارمنش، اصغر نقی زاده، پانته آ کیقبادی، ابتسام بغلانی، ‌فهیمه مومنی، بهار داورزنی، علی زکریایی، حسام خلیل نژاد، فرزاد جمشیدی و.. به ایفای نقش می پردازند.

اینستاگرام بهار نوحیان 


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید