X
6 خرداد

لیلیا هاکوپیان بازیگر نقش سارا در سریال رخنه است. این سریال به کارگردانی مشترک حمیدرضا لوافی و علی غفاری تهیه و تولید شده است با بیوگرافی لیلیا هاکوپیان همراه مگ آیفوم باشید.

لیلیا هاکوپیان بازیگر خارجی سریال رخنه است او متولد دهه ۱۹۸۰ است.سریال رخنه اولین تجربه جدی او در حوزه تلویزیون است.

  • همسر لیلیا هاکوپیان کیست؟

در خصوص زندگی وی اطلاعاتی در دسترس نیست احتمالا مجرد است.

  • سریال رخنه چند قسمت دارد ؟

این مجموعه در 30 قسمت 45 دقیقه‌ای به کارگردانی علی غفاری و حمیدرضا لوافی ساخته شده است

  • زمان پخش سریال رخنه از شبکه یک مشخص شد

سریال ‌رخنه‌ هر شب ساعت۲۲و ۱۵دقیقه از آنتن شبکه یک سیما پخش می‌شود و بازپخش این سریال ساعت 1:30 بامداد ، ۱۵:۳۰ و 11 صبح روز بعد است.

بیوگرافی لیلیا هاکوپیان بازیگر نقش سارا در سریال رخنه + همسرش | عکس های شخصی

لیلیا هاکوپیان در سریال رخنه

  • خلاصه داستان سریال رخنه

سریال رخنه به سفارش مرکز سیما فیلم با محوریت هوافضا و با هدف نمایش توان علمی و دفاعی ایران تولید شده است . داستان سریال مربوط به یکی از دانشمندان کشورمان است که روی موشک های ماهواره بر و فضایی تحقیق می کند و در این مسیر با تهدیدات و خطراتی از سوی بیگانگان روبه رو است.
این سریال علاوه بر پرداختن به ظرفیت‌های موجود در مراکز علمی و فناوری کشور در حوزه دفاعی به‌ویژه در صنعت هوافضا و تلاش دانشمندان و نخبگان کشورمان در حوزه پدافندی و دفاعی جمهوری اسلامی، مخاطرات و تهدیداتی را که این افراد در این مسیر با آن مواجه هستند به تصویر درآورده است.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی قمر خلف بازیگر سریال حبیب + همسرش| عکس های شخصی

  • بازیگران سریال رخنه

در این سریال بازیگران زیادی نظیر نادر فلاح، علیرضا جلیلی نبار، بهرام ابراهیمی ، خسرو شهرزاد، علیرام نورایی ، مریم کاویانی، شهین تسلیمی ، نیلوفر شهیدی، سپیده خداوردی، رامتین خدا پناهی، امیر حسین صدیق ،حدیث نیکرو، ایوب آقاخانی ،زینب رفیعی، علیرضا مهران، فردین رحمانپور، لیلیا هاکوپیان، سهیل محزون و… یه ایفای نقش پرداختند.

اینستاگرام لیلیا هاکوپیان 

لیلیا هاکوپیان در سریال رخنه


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید