X
۹ آبان

مگ آیفوم: مهدی علیپور بازیگر نقش مهدی در سریال سرجوخه است. این سریال به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری تهیه و تولید شده است. با بیوگرافی مهدی علیپور همراه ما باشید.

  • بیوگرافی مهدی علیپور

مهدی علیپور متولد سال ۱۳۶۱ در شهرستان صومعه سرا است. وی فارغ التحصیل رشته نقشه کشی ساختمان از دانشگاه آزاد تهران است.

  • همسر مهدی علیپور کیست ؟

او متاهل است و یک دختر به نام آنیسا دارد.

  • آغاز فعالیت های هنری

کار در حوزه هنر را با صدا آغاز نمود  سپس به عنوان بازیگر وارد عرصه سینما و تلوزوین شد. بازی در سریال شهرزاد، آسپرین، درحاشیه ۲، دخترم نرگس و… از مهم ترین فعالیت های هنری وی در عرصه بازیگری است.

بیوگرافی مهدی علیپور بازیگر نقش مهدی در سریال سرجوخه + همسرش | عکس های شخصی

  • حضور در دنیای هنر

ایفای نقش در فیلم های سینمایی نظیر در دنیای کوچک، یار در خانه، فرزند چهارم، آسپرین ، بوسیدن روی ماه، آزمایشگاه، پرواز ۹۵۶، پرش بلند و… از مهم ترین فعالیت های او است.

  • حضور در قاب تلوزیون
مطلب پیشنهادی  بیوگرافی حسین شهبازی بازیگر نقش پارسا مشتاق پسر فیروز در دودکش 2 + تصاویر

ایفای نقش در سریال دخترم نرگس، درحاشیه۲، شهرزاد، بیم و امید، کام شیرین، چند قدم نزدیکتر از مهم ترین فعالیت های او در تلوزیون است.

بیوگرافی مهدی علیپور بازیگر نقش مهدی در سریال سرجوخه

  • مهدی علیپور بازیگر نقش مهدی در سریال سرجوخه

سرجوخه روایتگر درامی امنیت اجتماعی است. سریال سرجوخه به روایت دو قصه موازی، به زندگی دو شخصیت غلامرضا و کیان که از دو طبقه اجتماعی مختلف با انگیزه‌ها و کشمکش‌های متفاوتند می‌پردازد که هر دو در راه رسیدن به عشق موانع و اتفاقات زیادی سر راه‌شان قرار می‌گیرد که روند رسیدن را کندتر و جذابیت قصه را بیشتر می‌کند.

در این سریال بازیگران زیادی نظیر سامان صفاری، حمیدرضا محمدی، آرش آصفی، علی اوسیوند، حبیب دهقان، پیام احمدی نیا، قربان نجفی، نیلوفر کوخانی، نازنین کیوانی، سوتلانا سوپیلیناک، مریم وحید زاده و… به نقش آفرینی می پردازند.

پیج اینستاگرام مهدی علیپور


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید