X
21 تیر

مگ آیفوم: امیرحسین آرمان ایفاگر نقش ساعد در سریال میدان سرخ می باشد. سریال میدان سرخ به کارگردانی ابراهیم ابراهیمان با ژانر اکشن و جنایی به زودی پخش می شود. با بیوگرافی امیرحسین آرمان همراه ما باشید.

  • بیوگرافی امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان متولد 14 آبان ماه 61 است. او در تهران چشم به جهان گشود. وی فارغ تحصیل رشتهی طراحی دکوراسیون داخلی است.

امیرحسین یک برادر کوچکتر از خودش به نام سامان دارد و مادرش نیز مشاوره خانواده است.

فعالیت های هنری او با شرکت در کلاس های بازیگری مرحوم مصطفی اسکویی در سال 81 آغاز شد و در سال 83 پا به دنیای سینما گذاشت.

  • همسر امیرحسین آرمان کیست؟

امیرحسین آرمان مجرد است و در خصوص ازدواج این چنین گفت : به نظرم ازدواج یک نقطه عطف در زندگی هر آدم است. البته نگاه مردم نسبت به ازدواج متفاوت است؛ بعضی ها ازدواج را مثل بقیه کارهایی که در زندگی شان باید انجام بدهند، مانند درس خواندن، دانشگاه رفتن، سر کار رفتن، سربازی رفتن و … می بینند و برایش سن و سال تعیین می کنند.

مثلا می گویند الان وقتش است اما بعضی ها هم اعتقاد دارند ازدواج باید برایشان پیش بیاید و سن و سال و زمان خیلی برای شان مطرح نیست.

من در زندگی شخصی ام به عشق اعتقاد دارم و ازدواج رمزی است که هنوز برایم پیش نیامده. خیلی درگیر زمان نیستم و معتقدم اگر شما در سنی ازدواج کنید که عشق برای تان به وجود آمده خیلی بهتر از آن است که مجبور شوید چون وقت ازدواج تان شده با کسی پیمان ازدواج ببندید. به نظرم در بحث ازدواج اینکه فکر کنید «ممکن است دیر شود» هم نباید وجود داشته باشد. تنها باید عشق برای تان اتفاق بیفتد.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی بهاره هدایت پناه بازیگر نقش طلا در سریال میدان سرخ + همسرش و تصاویر شخصی

بیوگرافی امیر حسین آرمان بازیگر نقش ساعد در سریال میدان سرخ+ همسرش | تصاویر شخصی

  • بازی در سریال میدان سرخ 

سریال میدان سرخ به کارگرانی ابراهیم ابراهیمیان و تهیه کنندگی جواد نوروز بیگی در ژانر اکشن و جنایی تولید شده است. امیرحسین آرمان ایفاگر نقش ساعد در این سریال است.

رده سنی میدان سرخ نیز توسط فیلیمو بالای ۱۷ سال اعلام شده و این به معنی وجود خشونت بالا در این اثر است که این روزها زیاد شاهد آن در سینمای ایران نیستیم.

در این سریال بازیگران زیادی نظیر بهرام افشاری، رضا یزدانی، ستاره اسکندری، بهدخت ولیان، پویان وینده، شیوا بوعلی، زهرا سزاوارساراپوردلجو، امید روحانی و… بازیگران این سریال هستند.

  • تاسیس رستوران ایتالیایی

امیرحسین آرمان تنها در حوزه ی بازیگری و خوانندگی فعال نیست. وی به همراه دو نفر از دوستانش یک رستوان ایتالیایی تاسیس کرده اند.

 

  • خوانندگی امیرحسین آرمان

امیرحسین خوانندگی را به صورت حرفه ای از سال 82 با ترانه ی به سوی تو آغار نمود . او در کارنامه ی خود اجرای زنده نیز دارد. اجرای زنده ترانه هایش در جشن منتقدین سینما اولین تجربه ی اجرای زنده ی او بود که می توان به آن اشاره نمود.

مهم ترین فعالیت های وی در حوزه خوانندگی می توان به ترانه ی به سوی تو، مثل یک خواب، آتش، هرشب، خواستی، ترفند (تیتراژ برنامه فرمول یک)، تاتو نگاه می کنی اشاره نمود.

بیوگرافی امیر حسین آرمان بازیگر نقش ساعد در سریال میدان سرخ+ همسرش | تصاویر شخصی

  • شروع فعالیت هنری

ازدواج به سبک ایرانی به کارگردانی حسن فتحی اولین تجربه حضور وی در سینما بود.

  • فعالیت های امیرحسین آرمان در سینما

بازی در فیلم های سینمایی نظیر دشمن زن، نهنگ عنبر2، آنها، اداره صبح میشه، شیفت شب، خبر خاصی نیست، نازنین، بشارت به یک شهروند هزاره سوم، در امتداد شهر، برف روی شیرولنی داغ، من مادر هستم،دوباره با هم، ساکن خانه چوبی، بیداری رویا ها، هدف اصلی، صدسال به این سالها، امشب شب مهتابه، یه حبه قند، ازدواج به سبک ایرانی و.. از مهم ترین فعلیت های وی در عرصه ی سینما می باشد.

  • امیرحسین آرمان در قاب تلوزیون
مطلب پیشنهادی  بیوگرافی تینو صالحی بازیگر نقش عطا در سریال میدان سرخ + همسرش | عکس های شخصی

بازی در سریال کلاه پهلوی، سرزمین کهن، پیدا و پنهان، زخم، کیمیا، پریا، مرزخوشبختی، بانوی عمارت از مهم ترین فعالیت های وی در قاب تلوزیون است.

  • امیرحسین آرمان در نمایش خانگی

بازی در سریال ممنوعه به عنوان اولین تجربه حضور وی در نمایش خانگی است. سپس در سریال مانکن و میدان سرخ از دیگر فعالیت های وی در نمایش خانگی است که می توان به آن اشاره کرد.

  • جوایز

دریافت دیپیلم افتخار برای بهترین بازیگر نقش مکمل در فیلم سینمایی برف روی شیروانی داغ

نامزد دریافت جایزه بهترین خواننده پاپ برای ترانه خواستی در چهارمین جشن موسیقی ما

نامزد دریافت تندیس حافظ برای بازی در سریال پریا به عنوان بهترین بازیگر مرد جشن حافظ

نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد برای بازی در سریال پریا در برنامه سین مثل سریال

آدرس پیج اینستاگرام امیرحسین آرمان

تصاویر امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان در کنار مادرش

امیرحسین آرمان در میدان سرخ

بیوگرافی امیرحسین آرمان 

تصاویر امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان 

امیرحسین آرمان در کنار نازنین بیاتی 

امیرحسین آرمان در سریال مانکن

امیرحسین آرمان در کنار لیندا کیانی و نازنین بیاتی

کودکی امیرحسین آرمان

کودکی امیر حسین آمان

امیر حسین آرمان در کنار مادرش

امیرحسین آرمان در کنار مادرش


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید