X
۲۴ دی

آیا باید سئو سایت شرکتی یا حتی سئو سایت فروشگاهی رو برون سپاری کرد یا یک سئو کار را استخدام کرد؟ در ابتدا باید بدانید که سئو یک فرآیند بلند مدت است و باید استراتژی داشته باشید. در پایان این مقاله ، خودتان بهترین تصمیم را خواهید گرفت که آیا نیروی مستقر سئو کار در شرکت استخدام کنید یا به شرکت ها و فریلنسر ها بسپارید.

معایب استخدام پرسنل سئوکار در شرکت

هزینه استخدام نیروی سئو کار

یک سئو کار حرفه ای به طور میانگین ماهانه ۳۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان درآمد دارد و قطعاً هیچ شرکتی توان پرداخت حقوق ماهانه را به سئو کار حرفه ای ندارد.

نیروی حرفه ای سئو کار کم است

با توجه به وضعیت بازار، نیروی آموزش دیده و باتجربه سئو، کم است، برای همین اغلب سئوکارهای حرفه ای، در قالب مشاوره سئو، مشغول به همکاری با شرکت ها هستند.

هزینه بیمه و سایر هزینه های مرتبط با نیروی کار مستقیم ساکن در دفتر

هر فردی را که به عنوان سئو کار استخدام میکنید، برای شما بار مالی بیمه ای و ایاب و ذهاب و سایر هزینه های مختلف رو تحمیل می کند که ممکن است از نظر حقوقی برایتان مشکلاتی را فراهم آورد.

استخدام نیروی متوسط به پایین

با تکیه به همین دلیل کمبود نیروی سئو، قطعاً پرسنلی که تحت عنوان سئو کار با حقوق ثابت پرداخت میکنید، نیروی مسلط به سئو نیست و بیشتر جنبه کسب تجربه را دارد و کار شما به سرعت انجام نخواهد شد و حتی ممکن است مشکلاتی برای سایت شما بوجود آورد.

مزایای استخدام پرسنل سئو کار در شرکت

اشراف کامل به فعالیت های سئو

مطلب پیشنهادی  حمله تند رضا کیانیان به وزیر بهداشت!

وقتی نیروی حضوری سئوکار را استخدام میکنید، به تمامی فعالیت های آن اشراف خواهید داشت و فرآیند سئو تحت نظر خودتان پیش خواهد رفت.

عدم دسترسی به اطلاعات محرمانه سایت

با توجه به اینکه نیرو سئو کار به صورت حضوری مستقر است، نیازی به دسترسی کامل به بخش های مختلف سایت را ندارد و از نظر امنیتی نیز خیالتان راحت است.

بهره مندی در سایر امور مدیریتی سایت

استفاده از تجربه سئو کار حضوری برای سایت بخش های سایت ، میتواند بسیار مفید باشد، هم در بخش تولید محتوا و هم در بخش مدیریت تبلیغات آنلاین.

معایب سئو برون سپاری

عدم اطمینان و شک در انتخاب بهترین شرکت سئو

انتخاب یک شرکت و همکاری با آن ها برای شما مخاطره آمیز است، مگر اینکه قبلاً با آنها همکاری کرده باشید یا متخصصین آن ها را از قبل بشناسید. این موضوع مخصوصا در رابطه با سئو که علاوه بر دانش در ۳ بخش اصلی آن، نیازمند کسب تجارب شخصی و سابقه فعالیت دارد، دوچندان می شود.

استفاده از سئو کلاه سیاه و جریمه گوگل

گاهی اوقات شرکت ارائه دهنده خدمات سئو با استفاده از سئو کلاه سیاه تلاش می کند تا در مدت کوتاهی نتایج شگفت آوری به شما ارائه کند تا شما را تحت تاثیر قرار دهد.این کار ممکن است در کوتاه مدت نتایج خوبی را برای شما به همراه آورد، اما در دراز مدت رتبه شما افت کرده و اعتبار برند شما زیر سوال خواهد رفت.

مزایای برون سپاری سئو

صرفه جویی در زمان

این اولین و اساسی ترین مزیت برون سپاری سئو صرفه جویی در زمان است.ارتقاء رتبه و قرار گرفتن در نتایج برتر گوگل نیاز به کار مدام، تخصصی و مهارت است و چه بهتر که آن را به یک تیم متخصص که مهارت و تجربه دارند واگذار کنید.

مطلب پیشنهادی  درگذشت مسعود ولدبیگی بازیگر و طراح گریم + علت فوت و تصاویر

مقرون به صرفه و تخصصی

سئو به شما این امکان را می دهد که یک گروه کامل از افراد حرفه ای را با کسری از هزینه استخدام آنها در داخل شرکت در اختیار داشته باشید..

تیم متخصص، نتایج شگفت انگیز

یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو می تواند صفر تا صد خدمات مورد نیاز برای رنک گرفتن، از جمله استراتژی کلمه کلیدی، لینک سازی، برندینگ و استراتژی بازاریابی محتوا را به شما ارائه دهند.

استراتژی بلند مدت

سئو کوتاه مدت نیست، به همین دلیل لازم است استراتژی رتبه گرفتن و بهینه سازی برای موتور جستجو را بلند مدت برنامه ریزی کنید تا بتوانید نتایج پایداری داشته باشید. علاوه براین، تلاش‌های سئوی شما باید در طول زمان اندازه‌گیری، آزمایش و بهبود یابد.

جمع بندی

با توجه به موارد بالا، پیشنهاد سورنا وب هیرکان به عنوان سئو کار سایت شرکتی و سئو سایت فروشگاهی و سئو سایت خدماتی، برون سپاری است ، البته اگر بودجه لازم برای استخدام نیروی سئو کار حضوری را دارید، پیشنهاد ما استخدام نیروی حضوری است. ولی اگه مشکل بودجه دارید، می توانید پروژه سئو را برون سپاری کنید. جهت ارتباط با شرکت سئو سورنا وب با شماره تماس ۰۹۱۱۶۳۶۷۹ و ۰۹۳۳۶۷۲۱۸۷۰ و یا سایت سورنا وب هیرکان به نشانی https://surena3d.com/ اقدام نمایید.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید