X
12 مرداد

مگ آیفوم: شیرین محسنی از بازیگران نام آشنای تلوزیون است که قرار است در سریال خاتون به ایفای نقش بپردازد. با بیوگرافی شیرین محسنی همراه ما باشید.

  • بیوگرافی شیرین محسنی

شیرین محسنی بازیگر 40 ساله ایرانی است که از سال 89 به صورت حرفه ای بازیگری را آغاز کرده است. این بازیگر که زاده ی 17 اسفند 1360 است، در روستای پسیخان در نزدیکی رشت به دنیا آمده است.

  • خانواده و همسر شیرین محسنی

اطلاعات شخصی زیادی از شیرین محسنی در فضای مجازی موجود نمی باشد و وضعیت تاهل این بازیگر نا معلوم است، ولی انتظار می رود ایشان متاهل باشند.

بیوگرافی شیرین محسنی بازیگر سریال خاتون + همسرش | عکس های شخصی

  • شیرین محسنی در سریال خاتون

شیرین محسنی قرار است در جدید ترین فعالیتش به عنوان بازیگر به بازی در سریال نمایش خانگی خاتون مشغول شود.

خاتون یک درام تاریخی به ساخته ی تینا پاکروان است که قرار است داستان سال های اشغال ایران توسط متفقین در جنگ جهانی دوم و رشادت بانوان ایرانی و سختی های کشیده شده ی آن ها در این سال ها را به نمایش بکشد.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی مهران مدیری بازیگر نقش جهانگیر روزبه در سریال خاتون + همسرش | عکس های شخصی

شیرین محسنی در این سریال هم بازی بازیگرانی همچون مانند نگار جواهریان، مهران مدیری، بابک حمیدیان، شبنم مقدمی، رضا بهبودی، اشکان خطیبی، ستاره پسیانی، مهتاب ثروتی، علی فروتن، غزل شاکری، پژمان بازغی، عاطفه رضوی، سروش صحت و مهران غفوریان می شود.

  • فعالیت حرفه ای شیرین محسنی

شیرین محسنی از سال 1389 تحت نظر استاد حلوی با بازی در سریال اینک زندگی فعالیت خودش را به عنوان بازیگر شروع کرد و در ادامه به بازی در تلوزیون مشغول شد.

این بازیگر تاکنون در سینما فعالیت نداشته و فقط در سریال های تلوزیونی و تله فیلم ها بازی کرده است. از آثار تلوزیونی که شیرین محسنی در آن ها فعالیت داشته می توان به سریال اینک زندگی، سریال نیمه ی پنهان ماه، سریال عطر ترنج، سریال ملاحت، سریال بوریا، سریال نام نداره، سریال جایزه، سریال گیلدخت، سریال کوبار، سریال افرا، سریال وارش، تله فیلم معجون جادویی، تله فیلم راه، تله فیلم جان لیلی و تله فیلم گیلک اشاره کرد.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی پانته آ پناهی ها بازیگر سریال خاتون + همسرش | عکس های شخصی

شیرین محسنی در اینستاگرام 

تصاویر شیرین محسنی


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید