X
16 تیر

مگ آیفوم : سرهنگ حسین یاراحمدی در حاشیه نمایشگاه طرح رعد پلیس پیشگیری و طرح کاشف پلیس آگاهی که دیروز (سه‌شنبه) در ستاد فاتب (ّFateb) برگزار شد، توضیح داد: این افراد در ساعت ۱۲ شب خودروی اسنپی را متوقف و با استفاده از تجهیزات پلیسی نظیر بیسیم، دستبند و چراغ گردان خود را مامور معرفی کردند.

ربودن دختر 22 ساله توسط ماموران قلابی در سعادت آباد تهران

ربودن دختر 22 ساله توسط ماموران قلابی در سعادت آباد تهران

وی افزود: پس از این اقدام مسافر اسنپ که خانم ۲۲ ساله‌ای بود که در منطقه “سعادت آباد” قصد بازگشت به منزل را داشت، به خودروی خود منتقل و آدم‌ربایی کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: ماموران قلابی پس از سرقت ساعت مچی، طلاجات و وجوه نقد، خانم جوان را در جاده قدیم کرج رها می‌کنند.

به گفته یاراحمدی، متهمان پس از شناسایی در محدوده شرق پایتخت و شهرهای جنوبی تهران دستگیر شدند. این متهمان عنوان کرده اند که هیچ گونه آزار و اذیت جنسی در کار نبوده و به خانم جوان تجاوزی نکرده انده. با این حال دختر وحشت زده جور دیگری موضوع را عنوان کرده که پلیس دستور پیگیری بیشتر را صادر کرده است.

مطلب پیشنهادی  جاسازی 100 میلیون کالای قاچاق در 4 اتوبوس!

«مامور قلابی» یک شیوه کلاهبرداری قدیمی است که هنوز هم طرفداران زیادی بین تبهکاران دارد و به گفته پلیس پیشگیری، در تهران هر ماه، یک یا ۲ مامور قلابی دستگیر می‌شود. بیشتر این ماموران قلابی نیز از دزدان و شرور های معروفی هستند که بیشتر آنان نیز سابقه دار می باشند. و سابقه زندان دارند.

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت نیز در حاشیه یکی از طرح‌های رعد با اشاره به شناسایی و دستگیری «ماموران قلابی» در سال‌های اخیر و هوشیاری در این زمینه، تاکید کرد: شهروندان در صورت مواجهه با ماموران انتظامی، از ماموران تقاضای کارت شناسایی داشته باشند و همکاران ما نیز مکلف به ارائه مدارک هستند.

ربودن دختر 22 ساله توسط ماموران قلابی در سعادت آباد تهران

منبع : ایرنا


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید