X
26 تیر

مگ آیفوم : مهدی حسینی نیا بازیگر نقش منصور در سریال میدان سرخ است. این سریال به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان تولید شده است. با بیوگرافی مهدی حسینی نیا همراه ما باشید.

  • بیوگرافی مهدی حسینی نیا بازیگر سریال میدان سرخ

مهدی حسینی نیا بازیگر 40 ساله ایرانی است که فعالیت هایش در دهه اخیر باعث جلب توجه مخاطبین به سوی او شده است. حسینیان متولد 28 تیر 1360 است، که فعالیت خودش را به عنوان بازیگر از سال 1392 در سینما آغار کرده است.

  • همسر و خانواده مهدی حسینی نیا

اطلاعات زیادی از وضعیت تاهل این بازیگر موفق در دسترس نیست ولی انتظار می رود مهدی حسینی نیا مجرد باشد.

  • شروع فعالیت بازیگری

مهدی حسینی نیا بازیگری را با فیلم اینجا بدون من که در سال 1389 پخش شد، شروع کرد. اولین فیلم مهدی حسینی نیا که باعث دیده شدن او شد را می توان روایت ناپدید شدن مریم دانست که در سال 1392 منتشر شد.

او  اولین فعالیت خودش در تلوزیون را نیز در سال 1393 با بازی در سریال پرده نشین تجربه کرد، او در این سریال در کنار بازیگران نام داری مانند ویشکا آسایش و آتیلا پسیانی فعالیت کرد.

بیوگرافی مهدی حسینی نیا بازیگر نقش منصور در سریال میدان سرخ + همسرش

  • مهدی حسینی نیا در سینما

در دهه گذشته و پس از فیلم روایت ناپدید شدن مریم، مهدی حسینی نیا فعالیت های زیادی را در سینما تجربه کرده و بار ها تصویرش در پرده نقره ایی به نمایش در آمده است. از بهترین فیلم های  سینمایی مهدی حسینی نیا می توان به متری شیش و نیم اشاره کرد. در متری شیش و نیم حسینیان نقش حسن گاوی را بازی می کرد که یک قاچاقچی شیشه بود. گرچه نقش او در متری شیش و نیم کوتاه بود اما در مدت زمان کم حضورش بر روی صحنه با بازی خیره کننده اش چشم ها را به سمت خودش کشاند.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی علی مصفا بازیگر نقش تورج مبینی در سریال میدان سرخ + همسرش لیلا حاتمی | تصاویر خصوصی

از دیگر آثار این بازیگر می توان به شنای پروانه اشاره کرد، در این اثر او در کنار امیر آقایی، جواد عزتی و طناز طباطبایی نقش آفرینی کرد. کارگردانی شنای پروانه بر عهده محمد کارت بود که توانست اثری ماندگار را بسازد و جوایز متعددی را ببرد.

در ده سال گذشته مهدی حسینی نیا نقش های متعدد بزگ و کوچکی را در فیلم های مختلفی بازی کرده که می توان از آن ها به دسته دختران، مصلحت، روز ششم، روشن، گورکن، عنکبوت، ما همه با هم هستیم، شب اول هجده سالگی، بنفشه آفریقایی، شنل، ایستگاه اتمسفر، اینجا کسی نمی میرد، خشکسالی و دروغ و روایت ناپدید شدن مریم اشاره کرد.

مهدی حسینی نیا در تلوزیون

مهدی حسینی نیا فعالیت های محدودی در قاب جعبه ی جادویی تلوزیون داشته است. او در سریال های امپراطوری سیمرغ، لحظه ی گرگ و میش، پرده نشین به عنوان بازیگر فعالیت کرده است.

بیوگرافی مهدی حسینی نیا بازیگر نقش منصور در سریال میدان سرخ + همسرش

  • مهدی حسینی نیا در شبکه نمایش خانگی

مهدی حسینی نیا یکی از پرکار ترین بازیگران شبکه نمایش خانگی است. اولین تجربه مهدی حسینیان در شبکه خانگی مربوط به سریال عالیجناب می شود که در آن حسینیان نقش وزیر اقتصاد را بازی می کرد.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی اردشیر رستمی بازیگر نقش خشایار السلطنه در سریال قبله عالم + همسرش | عکس های شخصی

در فعالیت های بعدی خودش در شبکه نمایش خانگی در سال 1399 در دو سریال موفق سیاوش و می خواهم زنده بمانم بازی کرد. سیاوش و میخواهم زنده بمانم هردو درام های اجتماعی هستند که از شبکه نمایش خانگی منتشر شدند و استقبال به سزایی از سوی مردم داشتند.

جدید ترین تجربه حسینی نیا در شبکه نمایش خانگی سریال میدان سرخ محسوب می شود که قرار است به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان در تابستان 1400 از شبکه نمایش خانگی فیلیمو پخش شود.

بیوگرافی مهدی حسینی نیا بازیگر نقش منصور در سریال میدان سرخ + همسرش

  • مهدی حسینی نیا در میدان سرخ

مهدی حسینی نیا قرار است در سریال میدان سرخ با نقش منصور همراه باقی بازیگران معروف این اثر به بازیگری بپردازد.

میدان سرخ آخرین ساخته کارگردان جوان و خلاق ایرانی یعنی ابراهیم ابراهیمیان است که قرار است در ژانر اکشن جنایی منتشر شود. نویسندگی این اثر بر عهده سارا سلطانی است که قبلا نیز کار ها و فعالیت های نوآورانه ایی را به عنوان نویسنده انجام داده است.

میدان سرخ دارای تیم کاملی از بازیگران است که می توان به حمید فرخ نژاد، ساعد سهیلی، رضا یزدانی، بهرام افشاری، معین محمودزاده، زهرا سراوار، نادر مشایخی، مشعود کرامتی، مهتاب کرامتی، پویان پوینده، ستاره اسکندری، آزاده صمدی، آرمین رحیمیان، امیر حسین آرمان و …. اشاره نمود.

میدان سرخ در تابستان 1400 از شبکه نمایش خانگی فیلیمو پخش می شود.

مهدی حسینی نیا

بیوگرافی مهدی حسینی نیا 

عکس های مهدی حسینی نیا 


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید