X
6 آبان

مگ آیفوم: زاکانی حکم انتصاب دامادش را لغو کرد! علیرضا زاکانی شهردار تهران در نامه‌ای خطاب به مردم، با احترام و پذیرش انتقاد کردم حکم صادره برای مشاور هوشمندسازی را ملغی کرد.

شهردار تهران در این نامه با اشاره به دلایل خود برای این انتصاب با تاکید بر اینکه می‌خواهم برای مردم نوکری کنم و شهر با رای و نظر مردم اداره شود، گفت: با احترام به نظر این ولی‌نعمتان انقلاب حکم صادره برای آقای حیدری را ملغی می‌کنم.

زاکانی حکم انتصاب دامادش را ملغی کرد!

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

در برنامه‌ای که به شورای اسلامی شهر تهران ارائه کردم، هوشمندسازی کامل مدیریت شهری آنچنان اهمیت داشت که این حوزه را از ابتدا شخصا به عهده گرفتم.

یکپارچه‌سازی و دسترسی به داده‌ها و اطلاعات حساس محرمانه نیازمند ایجاد تمرکز مسئولیت در فردی متخصص و کاملا مورد اعتماد و دارای فهم مشترک در کنار اینجانب بود. آنچنان که این مسئله حتی از برخی مناصب حساس و نظارتی سپرده شده به نزدیکترین بستگان مسئولان طراز اول که در ادوار گذشته توصیه و تایید شده بود هم برایم مهم‌تر و حیاتی‌تر بود.

مطلب پیشنهادی  اسامی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد

برای رسمیت بخشیدن و رعایت شفافیت حکم رسمی صادر کردم و برای پرهیز از مضرات احتمالی به دفتر خود دستور دادم هیچگونه اثر استخدامی، مالی و حق امضا بر آن مترتب نباشد. اما این انتصاب به دلیل نسبت فامیلی، موجب شکل‌گیری ابهام و گلایه در برخی دلسوزان انقلاب و دلخوری مردم عزیزتر از جانم شد. مردمی که از ابتدای انقلاب همواره خود را در سنگر جانفشانی و فداکاری برای آنها دیده‌ام.

می‌خواهم برای مردم نوکری کنم و شهر با رای و نظر مردم اداره شود. با احترام به نظر این ولی‌نعمتان انقلاب حکم صادره برای آقای حیدری را ملغی می‌کنم.

علیرضا زاکانی شهردار تهران

امید است تا به زودی مشاور هوشمند سازی  دیگری معرفی شود تا شهر را آباد کند.

منبع : خبرگذاری تسنیم


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید