X
23 آبان

مگ آیفوم: خواص شگفت انگیز به لیمو ! به لیمو جز گیاهانی با خواص شگفت انگیز است. این گیاه از گذشته در طب سنتی برای درمان سرماخوردگی، تب، اضطراب، سو هاضمه، اسپاسم و بی خوابی و… استفاده شده است. این گیاه طعم و عطر دل انگیزی دارد.

از به لیمو به عنوان تقویت ایمنی و سم زدایی استفاده کنید !

به لیمو دارای آنتی اکسیدان های قوی است که از رادیکال های آزاد محافظت می کند. به لیمو کمک زیادی بع خنثی سازی اثرات مضر رادیکال های آزاد و کاهش انها در بدن می کند. مصرف به لیمو سبب آرامش و کاهش استرس در فرد می شود.

کاهش استرس با مصرف به لیمو

مصرف دمنوش به لیمو به افزایش آرامش در بدن تان کمک می کند. اجزا تشکیل دهنده به لیمو سبب آرامش در فرد می شود و سیستم عصبی را آرام می کند و تنش های عضلانی را نیز کاهش می دهد.اگر دچار استرس و اضطراب شدید هستید حتما این دمنوش را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

مطلب پیشنهادی  از خواص و فواید فوق العاده‌ خرمالو در فصل پاییز غافل نشوید

خواص شگفت انگیز به لیمو

کمک به بهبود هضم غذا با به لیمو

چای به لیمو به هضم غذا بسیار کمک می کند. گیاه به لیمو ضد اسپاسم است. این گیاه دستگاه گوارش را آرام کرند. چنانچه دچار سندرم روده تحریک پذیر، سوء هاضمه، گرفتگی و نفخ شکم رنج می برید این گیاه دارویی را در برنامه غذایی تان قرار دهید.

خواب راحت با مصرف به لیمو

از به لیمو جهت  برطرف کردن اختلالات بی خوابی، کاهش تنش و استرس استفاده می شود. به لیمو سرشار از ملاتونین (هورمونی در بدن که مسئول ریتم شبانه روزی می باشد)است. بدن و ذهن را برای خوابی عالی آرام می کند.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید