X
17 شهریور

مگ آیفوم: آیا آب هویج برای کرونا مفید است؟ آب هویج علاوه بر تقویت چشم خواص مفید زیادی برای سلامت و شادابی بدن دارد. مصرف آب هویج سبب تقویت سیستم ایمنی بدن و سلامت قلب می شود. هویج دارای مقدار زیادی ویتامین A و K است.

آیا آب هویج برای کرونا مفید است؟

آب هویج به دلیل داشتن مقدار زیاد ویتامین A از ابتلا به بیماری های قلبی و سکته مغزی جلوگیری می کند. همچنین سبب جلوگیری از لخته شدن خون در بدن و کاهش زیاد کلسترول می شود. اگر بدنتان دچار زخم های خارجی شده است استفاده از آب هویج را فراموش نکنید.

  • آب هویچ از بروز سرطان جلوگیری می کند!

آب هویج از بروز سرطان مثانه، سینه، روده بزرگ، جلوگیری می کند و به سلامت استخوان های بدن کمک می کند، آب هویج دارای مقادیر زیادی از کلسیم، پتاسیم است.

مصرف آب هویج به سم زدایی و پاکسازی بدن کمک می کند. آب هویج سبب پاکسازی سموم بدن نیز می شود همچنین از انباشته شدن چربی در کبد جلوگیری می کند.

مطلب پیشنهادی  کدام روغن های گیاهی برای رفع ریزش مو مناسب اند؟

مصرف هویج به مدت 60 روز سبب افزایش سطح ویتامین A در خانم های باردار می شود.

  • آیا آب هویج برای کرونا مفید است؟

باتوجه به این مورد که هویج سرشار از ویتامینA است سبب سلامت روده و سیستم تنفسی می شود. میوه ها و سبزیجات دیگری نظیر آلو، پرتقال، کدو برای درمان کرونا توصیه می شود.

بهتر است روزانه نصف لیوان آب هویج استفاده نمایید.

73درصد از نیاز روزانه بدن به ویتامین A، 9 درصد از ویتامین K ، 5 درصد ویتامین C، 2درصد کلسیم و آهن با مصرف روزانه نصف لیوان آب هویج تامین می شود.

مصرف هویج به تنهایی نمی تواند به عنوان عاملی برای جلوگیری از کرونا محسوب شود. بهترین راه محافظت در برابر


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید