X
12 بهمن

صحرا اسداللهی بازیگر نقش مادر علیرضا بیرانوند در فیلم سینمایی بیرو است. این فیلم سینمایی به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی و تهیه کنندگی مجید برزگر تولید شده است. با بیوگرافی صحرا اسداللهی همراه ما باشید.

بیوگرافی صحرا اسداللهی

  • بیوگرافی صحرا اسداللهی

صحرا اسداللهی متولد 27 مرداد 1371 در تهران است. او فارغ التحصیل رشته معماری و دانش آموخته دانشگاه سوره است. وی فعالیت های هنری خود را با تئاتر آغاز نمود و با فیلم سینمایی فروشنده به شهرت رسید.

بیوگرافی صحرا اسداللهی بازیگر نقش مادر علیرضا بیرانوند در فیلم سینمایی بیرو + همسرش

او مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

بیوگرافی صحرا اسداللهی

  • شروع فعالیت های هنری

وی فعالیت های هنری خود را با تئاتر آغاز نمود، سپس در فیلم و سریال هایی نظیر گاهی به پشت سرنگاه کن، از یاد ها رفته، بچه مهندس3، فروشنده و…. در قاب تلوزیون و سینما دیده شد.

وی تاکنون ساخت وکارگردانی چند  مستند و تولید چند فیلم کوتاه را نیز در کارنامه کاری خود ثبت نموده است.

  • فیلم سینمایی بیرو
مطلب پیشنهادی  بازیگران کودکی که بزرگ شده اند!

فیلم سینمایی بیرو به فراز و نشیب های زندگی علیرضا بیرانوند بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می پردازد. این فیلم سینمایی روایتگر ماجرای دروازه بانی او و مهاجرتش از روستا به شهر است. او برای دروازه بان شدن مجبور شد در شهر در منزل عمویش سکونت کند ، عموی او دو دختر داشت و علیرضا عاشق یکی زا آنها شد که برای ازدواج با او با مخالفت عمویش رو به رو شد…..

بیوگرافی صحرا اسداللهی

بیوگرافی صحرا اسداللهی بیوگرافی صحرا اسداللهی عکس صحرا اسداللهی صحرا اسداللهی بیوگرافی صحرا اسداللهی صحرا اسداللهی بیوگرافی صحرا اسداللهی بیوگرافی صحرا اسداللهی


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید

  • ایمان 18 شهریور 1402

    سلام دررابطه با سریالهایی که در شبکه های مختلف سیما پخش میشن لطفا اگه پخش نشن بهتره بقول .معرف بود و نبودشون توفیری نداره.