X
23 فروردین

فرهنگ زرباشی بازیگر نقش شاهین در از سرنوشت 4  می باشد. این سریال به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان تولید شده است. با بیوگرافی فرهنگ زرباشی همراه ما باشید.

  • بیوگرافی فرهنگ زرباشی

فرهنگ زرباشی متولد دهه 70  است. او غالبا در تئاتر مشغول به کار است. بازی در از سرنوشت 4 اولین تجربه حرفه ای او است.

  • همسر فرهنگ زرباشی کیست ؟ 

او مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

فرهنگ زر باشی

بیوگرافی فرهنگ زرباشی بازیگر نقش شاهین در از سرنوشت 4 + همسرش | عکس های شخصی

  • خلاصه داستان سریال از سرنوشت 4

از سرنوشت 4 روایتگر فراز و نشیب و چالش‌های زندگی شخصی و کاری ۲ شخصیت اصلی داستان یعنی هاشم و سهراب است که ایفای نقش آن‌ها را دارا حیایی و کیسان دیباج بر عهده دارند.

هاشم که در پایان فصل سوم روانه زندان شده بود، در آغاز فصل چهارم از زندان آزاد شده و بازگشت دوباره او به کارخانه ماجراهای جدیدی را با شریک قدیمی‌اش، «سهراب» به همراه دارد. همچنین زندگی شخصی آنها با ورود افرادی جدید و چند رخداد سمت و سوی جدیدی می‌گیرد. عمده‌ترین مسئله‌ای که در این فصل از سریال دنبال می‌شود، موانع تولید داخل بر سر راه جوانان و تشویق به تولید دانش بنیان است.

  • بازیگران سریال از سرنوشت 4
مطلب پیشنهادی  بیوگرافی مهدیس توکلی بازیگر سریال خسوف + همسرش | عکس های شخصی

در این سریال بازیگران زیادی نظیر حسین پاکدل، علیرضا آرا، پوریا پورسرخ، علیرضا استادی، مجید واشقانی، لیلا بلوکات، شبنم فرشادچو، مائده طهماسبی، سید مهرداد ضیایی، فاطیما بهارمست، مونا کرمی، دارا حیایی، مهران میری، فرهنگ زرگرباشی و متین طاهری نیا، رضا داوودنژاد، نگین صدق گویا، ساناز سعیدی، سولماز غنی و شاهو رستمی در این فصل از سرنوشت به ایفای نقش می پردازند.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید