X
19 دی

آزاده مویدی فرد بازیگر نقش سوده در سریال مستوران فصل 2 است. این سریال به کارگردانی سید علی هاشمی محصول سازمان هنری رسانه ای اوج است. با بیوگرافی آزاده مویدی فرد همراه مگ آیفوم باشید.

  • بیوگرافی آزاده مویدی فرد 

آزاده مویدی فرد متولد آذرماه ۱۳۵۶ در تهران است. وی تحصیلاتش را تا مقطع کارشناسی رشته بازیگری در دانشگاه آزاد تهران ادامه داد. او فعالیت های هنری خود را با تئاتر آغاز کرد و در ادامه با عروسک گردانی و صداپیشگی کارش را ادامه داد او اکنون بازیگر نقش سوده در سریال مستوران است.
بازی در سریال مستوران اولین تجربه جدی بازیگری او است.

  • صداپیشگی و عروسک گردانی

آزاده مویدی فرد صداپیشگی را با عروسک «چرا »دربرنامه رنگین کمان آغاز کرد این برنامه که برای گروه کودک آماده شده بود به کارگردانی نگار استخر تولید شد و ۳ سال روی آنتن رفت. بعد از آن پنگول جای آن را گرفت. او می گوید تا کنون عروسک گردانی ۶۵ عروسک را انجام داده است.

بیوگرافی آزاده مویدی فرد عروسک گردان و صداپیش

  • استعداد صدا پیشگی او را حمید سمندریان کشف کرد

او می گوید استعداد صداپیشگی ام را مرحوم حمید سمندریان کشف کردند، یادم هست از درس بیان به من نمره ۲۰ دادند و گفتند تو با حنجره ات موفق خواهی شد و همین برایم آنقدر ارزشمند بود که تصمیم بگیرم و به دنبال بروز استعدادم بروم

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی بائه سوزی (Bae Su-ji) | بازیگر زن کره ای

  • تدریس صدا پیشگی به شاگردان

آزاده مویدی فرد این روز ها شاگرد صداپیشگی دارد و به صورت خصوصی تدریس می کند‌، دلیلش هم این است که در این کار چون با کودکی آدم ها طرف هستی، پس بیشتر با حریم خصوصیشان مواجه ای و به همین علت بهتر است این کلاس ها در خلوت افراد برگزار شود

بخش اعظم صداپیشگی، تکنیک است که طی سال ها کار کردن، به آن می رسی. بعد از اتمام این دوره ها، سعی اش بر این است که شاگردانش را به طرح هایی که صداپیشه می خواهند، معرفی کند.

بیوگرافی آزاده مویدی فرد بازیگر نقش سوده در سریال مستوران+ همسرش | عکس های شخصی

  • همسر آزاده مویدی فرد کست؟

آزاده مویدی فرد چند سالیست با دکتر کیوان خانبگی (پوست و مو) ازدواج کرده و متاهل می باشد.

  • خلاصه داستان سریال مستوران 

داستان سریال در شهری خیالی به نام مستوران روایت شد که از نظر تاریخی می‌توان آن را حوالی دوران صفویه لحاظ کرد. قصه با دزدیده شدن کودکی به اسم لطفعلی (با بازی علی دیده‌بان) توسط قبیله وحشی‌ها آغاز شد.
این سریال در فصل اول با تکیه بر حکایت‌های کهن ایرانی پیش رفت و موضوعاتی مثل دوال پا، جادوگر، سیمرغ را مطرح کرد.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی آریا نرج آبادی بازیگر تقش صائب در سریال مستوران + عکس های شخصی

ماجرای فصل دوم دربارۀ لطفعلی است که حالا به سن جوانی رسیده و عاشق دختر حاکم شهر شده است. در روز ۱۳ فروردین او موفق به گفتگو با دختر می‌شود و دختر هم که ماه‌منیر نام دارد، علاقه‌ای متقابل به لطفعلی پیدا می‌کند. اما ظاهرا قرار است در ادامه رقیبانی عشقی برای هرکدام از این دو نفر پیدا شوند که بر سر راه وصلت یا خوشبختی آن‌ها سنگ‌اندازی کنند.
در فصل دوم سریال مستوران کاوه خداشناس بازیگر نقش لطفعلی ، محیا دهقانی بازیگر نقش همسر لطفعلی، فرهاد آئیش بازیگر نقش مراد، بهنام تشکر بازیگر نقش نوذر، فاطمه گودرزی بازیگر نقش نورا است.

  • بازیگران سریال مستوران

در این سریال بازیگران زیادی نظیر بهنام تشکر، کاوه خداشناس، محیا دهقانی، ثریا قاسمی، فرهاد آئیش، فاطمه گودرزی، رویا میرعلمی، رابعه اسکویی، سولماز غنی، قاسم زارع، محمدصادق ملک، الهه خادمی، شاهو رستمی، شکوفه هاشمیان، میلاد میرزایی، آزاده مویدی‌فرد، لادن قناد، علی باقری، خسرو احمدی، دانیال جوهرزاده، ناصر علی پاشا، پریسا مقتدی، آتش تقی‌پور، علی رجایی، یدالله شادمانی، فرشید زارعی‌فرد، آتش تقی‌پور، محمد شیری، قربان نجفی، سحر غمخوار، سانای امیرآبادی، فرهاد روشن، قاسم یوردخانی و.. به ایفای نقش بپردازید.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید