X
16 دی

سریال بانوی عمارت به کارگرانی عزیزالله حمیدنژاد و تهیه کنندگی مجید مولایی تولیدی است. با بیوگرافی بازیگران سریال بانوی عمارت همراه مگ آیفوم باشید.

 • بیوگرافی پانته آ پناهی ها بازیگر نقش افسرالملوک

پانته آ پناهی ها متولد ۹ آذر ۱۳۵۶ در تهران، هنرمند ایرانی است که تاکنون به عنوان بازیگر و منشی صحنه در تئاتر، سینما و تلوزیون فعالیت های متعددی داشته است. از آثار این هنرمند می توان به دو سریال شهرزاد و بانوی عمارت اشاره داشت.

پانته آ پناهی ها فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته کارگردانی سینما از موسسه آموزس عالی سوره می باشد. او در همین دانشگاه بود که فعالیت خود به عنوان بازیگر را شروع کرد. پانته آ پناهی ها تعریف می کند که روزی در محوطه دانشگاه کسی را صدا زده و آقای حسین کیانی که یکی از کارگردان های نامدار تئاتر ایران است به طور اتفاقی صدای او را می شنود و بنظرش صدای پانته آ پناهی برای تئاتر مناسب است؛ سپس آقای حسین کیانی از طریق یکی از دوستانش به پانته آ پناهی پیشنهاد حضور در تئاتر را می دهد و پس از کمی اصرار از طرف این کارگردان خانم پناهی قبول می کند در تئاتر ایشان بازی کند.

مریم مومن متولد ۶ مرداد ۱۳۷۷ اردبیل است. وی فعالیت های هنری خود را از ۵ سالگی آغاز نموده بود و با ایفای نقش در سریال بانوی عمارت به شهرت رسید.

پدر مادر او از هم جدا شدنده اند. وی مدتی به عنوان دستیار دندانپزشک در یک مرکز دندان پزشکی فعالیت می کرد.وی به اسب سواری علاقه زیادی دارد.

مینا وحید در ۱۷ مرداد سال ۶۶ در رشت چشم به جهان گشود. ئی فارغ التحصیلی تئاتر در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه هنر و بازیگری است.

وی در خانواده ای پنج تفره زندگی می کرد که چندی پیش پدرش را از دست داد. او یک خواهر و یک بردارد نیز دارد.

فعالیت خود را با بازی در تئاتر های دانشجویی آغاز نمود و در سال ۹۰ با بازی در تله فیلم ساعت به وقت صفر جلوی دوربین رفت.

بازی در فیلم سینمایی دوران عاشقی در سال ۹۳ به محبوبیت و شناخته شدن وی کمک فراوانی می کند.

 • غزل شاکری بازیگر نقش بهجت الملوک

غزل شاکری متولد ۱۳۵۷ در تهران است. وی فارغ التحصیل رشته طراحی صحنه و لباس است و فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۶۶ با فیلم ماهی آغاز کرد. غزل شاکری دختر فرشته طائرپور از تهیه کنندگان شناخته شده سینما ایران است.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی النا حیدری بازیگر سریال پدر گواردیولا+ همسرش| عکس های شخصی

بیوگرافی بازیگران سریال بانوی عمارت + عکس های شخصی

حسام منظور متولد ۱۸ آذر ماه سال ۱۳۵۹ در تهران است. او فارغ التحصل مقطع کارشناسی ارشد رشته کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس است. کار تئاتر را از ۲۱ سالگی آغاز نمود با بازی در سریال بانوی عمارت به شهرت رسید.

او در سریال های تلویزیونی نظیر قصه های تبیان، روز های بی قراری، گشت ویژه ، بانوی عمارت، برادر جان، نجلا به ایفای نقش پرداخته است.

 • بیوگرافی رامتین خداپناهی بازیگر نقش میرزا اسد شالچی

رامتین خداپناهی متولد ۱۳۵۰ در گرگاناست وی فارغ التحصیل در مقطع فوق لیسانس در رشته نمایش با گرایش کارگردانی است وی فعالیت های هنری خود را با تئاتر آغاز کرد و با سریال مریم مقدس در سال ۱۳۷۹ جلوی دوربین رفت

 • علیرضا شجاع نوری طبیب الطبا

علیرضا شجاع‌ نوری متولد ۱۳۳۴ در شیراز است. او فارغ التحصیل رشته زیست‌شناسی از دانشگاه شهید بهشتی و ادبیات ایتالیایی از دانشگاه تهران است که سال ۱۳۵۹ کارش را از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد

او با سریال سربداران سال ۱۳۶۲ جلوی دوربین رفت و با سریال خواب زده سال ۱۳۹۸ دیده شد و در زمینه تهیه کنندگی نیز فعالیت دارد.
در سال ۱۳۵۸ با مهناز باقری ازدواج کرد، حاصل این ازدواج دو پسر و دو دختر بنام های، طاها، رضا، فاطمه و راضیه است.

نیکی نصیریان متولد ۲۰ مرداد ۱۳۸۲ در تهران است. او در حال تحصیل در رشته تجربی است و علاقه زیادی به داروسازی دارد، وی اولین بار سال ۱۳۸۷ وقتی ۵ ساله بود در نقش درسای سریال بزنگاه جلوی دوربین رفت.

 • اندیشه فولادوند بازیگر نقش طلا

اندیشه فولادوند متولد ۷ مهر ۱۳۶۱ در تهران است . او فارغ التحصیل رشته فلسفه و کلام اسلامی در مقطع کارشناسی می باشد که اولین بار سال ۱۳۷۹ وقتی ۱۸ سال داشت در فیلم «مریم مقدس» جلوی دوربین رفت

او سال ۱۳۹۰ با سریال «شیدایی» دیده شد و عاشق و شعر و شاعری است.

 • شبنم فرشادجو بازیگر نقش مهرالنسا

شبنم فرشادجو متولد ۱۶ بهمن ۱۳۵۶ در تهران است. وی فارغ التحصیل رشته کارگردانی نمایش از دانشکده هنر و معماری تهران در مقطع کارشناسی ارشد می باشد که با تئاتر فعالیت های هنری خود را شروع کرد

او سال ۱۳۷۸ با فیلم «مرد بارانی» جلوی دوربین رفت و سال ۱۳۹۴ با سریال «شوخی کردم» به شهرت رسید.

 • پاوان افسر بازیگر نقش پروین

پاوان افسر بازیگر کرد و جوان ایرانی زاده ی ۲۷ تیر سال ۱۳۶۳ در تهران می باشد. پاوان افسر تا کنون در فیلم های سینمایی موفقی مانند ایستگاه اتمسفر و جهان با من برقص و همچنین سریال های محبوبی مانند بانوی عمارت و جزیره بازی کرده است. وی در مقطع لیسانس رشته مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل شده است و آموزش بازیگری را به صورت آزاد در آموزشگاه پانته آ پناهی ها زیر نظر این بازیگر با تجربه گذرانده است.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی سهیلا گلستانی بازیگر سریال خود خواسته + همسرش | عکس های شخصی

بیوگرافی بازیگران سریال بانوی عمارت + عکس های شخصی

 • محمد زارعی

محمد زارعی متولد ۶ آبان ماه ۱٣٧۴ است. وی در رشته تجربی تحصیل کرده و دانش آموخته بازیگری و کارگردانی می باشد و با نویسندگی شروع کرد.

 • احسان امانی 

احسان امانی متولد سال ۲۷ در تهران است. وی فارغ التحصیل رشته مهندسی برق در مقطع ارشد از کشور آلمان است. وی فعالیت اصلی خود را در حوزه ساخت تیزر و تبلیغات بیان کرده است.

او یک دختر به نام مروارید و یک پسر به نام امان دارد.

 • فریدون سورانی بازیگر نقش بابا مشتی 

فریدون سورانی متولد ۱۳۲۹ است. او بازیگری را از دهه ۱۳۴۰ آغاز کرد . وی در سریال هایی نظیر شیخ بهایی، مختار نامه، بانوی عمارت، سریال پشت کوه های بلند، سریال مرد نقره ای و.. به ایفای نقش پرداخت.

 • بازیگران سریال بانوی عمارت

در این سریال بازیگران زیادی نظیر پانته آپناهی، مینا وحید، حسام منظور، مریم مومن، اندیشه فولادوند، غزل شاکری، نیکی نصیریان ، رامتین خداپناهی، پاوان افسر ، شبنم فرشادجو، علیرضا شجاع نوری ،رضا نجفی، محمد زارعی، مجید سعیدی، پرویز بزرگی ، سعید بحرالعلوم،فریدون سورانی ، سیروس میمنت، مهتاج نجومی، محمد فیلی، صالح میرزا اقایی، احسان امانی، حسن سرچاهی، احمد یاوری، مهری آل آقا، صادق ملک ، مجید سعیدیو.. به ایفای نقش می پردازند.

 • خلاصه داستان سریال بانوی عمارت

سریال بانوی عمارت یک ملودرام عاشقانه است که مقطعی از زمان قاجار را روایت می کند و در لایه های زیرین به شرایط اجتماعی و سیاسی آن زمان می‌پردازد. در عین حال مناسبات انسانی، روابط انسان‌ها و حفظ کیان خانواده در آن نمایان است.قصه از عشق سوزناک میرزای قجری به یک دختر جوان شروع میشود.
شازده به همراه طبق کنیزی را به نام آهو راهی منزل فخرالزمان میکند تا نامه ی او را به دستش برساند.
پسری بنام رشید، فرزند حاج فتاح که دوست ناب پدر فخرالزمان بوده ،نیز خواستگار اوست اما فخرالزمان به او علاقه ای ندارد.فخرالزمان به شازده ی قاجار دل بسته که دو دختر دارد.
فخرالزمان پس از خواندن نامه ی شازده به محل قرار میرود.برادرش اسد از ملاقات آن دو با خبر شده و بشدت با فخرالزمان برخورد می نماید….


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید