X
14 آذر

لیزر صورت امروزه یک روش بسیار محبوب است. از بین بردن موهای زائد صورت و بدن یکی از بزرگترین مشکلات زنان است. روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد صورت وجود دارد. اپیلاسیون، نخ، تراشیدن و غیره.


شاید سوالی مثل اینکه آیا لیزر موهای زائد صورت عوارضی دارد؟ آیا لیزر موهای زائد را به طور کامل از بین می برد؟ چه دستگاه هایی برای لیزر مناسب هستند و بسیاری از سوالات دیگر ممکن است برای شما پیش بیاید.

اگرچه سال ها از اختراع لیزر در کشور ما می گذرد، اما از آنجایی که اخیراً از لیزر استفاده می شود، طرح این سوالات طبیعی است. نکته اصلی این است که استفاده از لیزر موهای زائد را به طور کامل از بین نمی برد، لیزر فقط مقدار مشخصی از این موها را از بین می برد. دلیل این امر مقاومت برخی از موها در برابر لیزر یا توانایی رشد مجدد موها پس از لیزر است.

آیا لیزر برای صورت خوب است؟

هنگامی که مشتریان ما به کلینیک پوست و مو پارسی مراجعه می کنند، از ما می پرسند که آیا لیزر صورت خوب است یا خیر، و پاسخ کاملاً مثبت است. با انجام لیزر موهای زائد صورت از شر موهای زائد صورت خلاص می شوید.

فواید لیزر صورت

لیزر صورت یکی از راه های از بین بردن موهای زائد صورت است. نگرانی از بین بردن موهای زائد از گذشته تا به امروز در بین انسان ها به ویژه در زنان وجود داشته است.
روش های زیادی برای از بین بردن موهای زائد صورت و بدن وجود دارد اما امروزه لیزر نسبت به روش های دیگر محبوبیت بیشتری دارد. لیزر فوایدی برای پوست صورت دارد. یکی از مزیت های اصلی این روش سادگی و صرف زمان کمتر آن است.
این روش نسبت به سایر روش های رفع موهای زائد کمتر دردناک و ناراحت کننده است. یکی دیگر از کاربردهای لیزر روشن کردن پوست صورت است.
از طرفی یکی دیگر از مزایای لیزر ریش این است که می تواند موهای ناخواسته ای را که بسیار ضخیم هستند و با روش های دیگر رشد یا ضخیم شدن کاهش نمی دهند، از بین ببرد. بسیاری از افراد دچار ریزش مو هستند و برخی از روش های حذف مو رشد مو را بدتر می کند. لیزر باعث ایجاد چین و چروک نمی شود، بلکه همه آن را از بین می برد.

مطلب پیشنهادی  چه میوه هایی برای رژیم لاغری استفاده می شوند؟ | خواص میوه ها

بهترین کاندید برای لیزر موهای صورت کیست؟

  1. افراد سبز و تیره پوست
  2. افرادی که موهای پرپشت و تیره دارند

توجه داشته باشید که آیا کاندید مناسبی برای لیزر موهای زائد هستید یا خیر، باید توسط پزشک متخصص معاینه شوید و نتیجه نهایی توسط متخصص پوست و مو به اطلاع شما خواهد رسید.

آیا موهای کرکی صورت هم لیزر می شود؟

آیا می توان موهای صورت را با لیزر از بین برد؟ برنامه ریزی برای انجام این لیزر سوال بسیاری از افراد است. شاید بارها شنیده باشید که لیزر روی موهای کرکی تاثیر نمی گذارد.
این جمله کمتر مرتبط است. لیزر درمانی به عوامل زیادی مانند نوع پوست و رنگ مو بستگی دارد. تجهیزاتی که با لیزر استفاده می کنید هنگام از بین بردن موهای زائد صورت یا بدن بسیار مهم است.
یکی از بهترین انواع دستگاه های لیزر موجود در دنیا دستگاه کاندلا الکساندرایت می باشد. با استفاده از این دستگاه می توان به بالاترین نتیجه برای رفع موهای کرکی صورت و بدن دست یافت.
البته این کار باید طی جلسات متعدد و مشاوره با متخصص انجام شود. اما به طور کلی لیزر موهای زائد صورت و بدن نتایج و تاثیرات بهتری روی موهای ضخیم دارد.

مطلب پیشنهادی  تاثیر کرونا COVID-19 بر زنان باردار

برای لیزر موهای صورت کجا برویم؟

برای انجام لیزر صورت و بدن باید به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید. کلینیک پوست و مو پارسی با حضور پزشکان متخصص و استفاده از مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا بهترین و مطلوب ترین خدمات لیزر را به شما ارائه می دهد.

برچسب هالیزر موهای صورت,کلینیک پوست و مو پارسی,الکس نابلکس2021


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید