X
21 تیر

مگ آیفوم: بهرام افشاری بازیگر نقش پیام مکین در سریال میدان سرخ است. این سریال با هنری هنرمندان زیادی همچون ستاره اسکندری، رضا یزدانی، نادر مشایخی، مهتاب کرامتی، بهدخت ولیان و… از بازیگران این مجموعه هستند. با بیوگرافی بهرام افشاری همراه ما باشید.

  • بیوگرافی بهرام افشاری

بهرام افشاری بازیگر 34 ساله ایرانی است، که اصالتی همدانی دارد و در این شهر به دنیا آمده است. افشاری متولد 6 خرداد 1366 است. این بازیگر قد بلند ایرانی فعالیت خود را از سنین کم و در تئاتر شروع کرده است. بهرام زندگی آسانی نداشته و از خانواده ای فقیر خود را به قله های سینما رسانده است.

  • همسر بهرام افشاری کیست؟

اومجرد است و ازدواج نکرده است.

  • شروع فعالیت حرفه ای

بهرام افشاری فعالیت حرفه ای خود را از سال 1382 با بازی در تئاتر شروع کرد و در همدان مشغول به بازی در تئاتر بود. او می گوید که حضور در تئاتر و بازیگری بیشتر برایش یک تفریح بوده ولی در سال 1388 تصمیم بزرگی برای مهاجرت به تهران و شرکت در کلاس های بازیگری استاد سمندریان گرفت.

مهاجرت به تهران و حضور در کلاس های بازیگری معتبر باعث بیشتر شدن فعالیت وی به عنوان بازیگر تئاتر شد و این موضوع سبب حضور پررنگ وی در جشنواره فجر به عنوان بازیگر تئاتر شده است.

بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر نقش پیام مکین در سریال میدان سرخ+ همسرش

  • بهرام افشاری در میدان سرخ

بهرام افشاری در دومین سریال شبکه نمایش خانگی خود قرار بر نقش آفرینی در سریال میدان سرخ دارد. نقش او در این سریال پیمان مکین آمده است. کارگردانی میدان سرخ بر عهده ابراهیم ابراهیمیان است، این کارگردان برای ساخت میدان سرخ که قرار است ژانر متفاوتی با مابقی سریال های ایرانی داشته باشد بودجه خوب و تیم بازیگران قوی ای دارد.

مطلب پیشنهادی  سریال میدان سرخ کی پخش می شود؟ خلاصه سریال میدان سرخ+ بازیگران

در این سریال حمید فرخ نژاد، مهتاب کرامتی، امیرحسین آرمان و …. به بازی می پردازند. موسیقی این اثر نیز ساخته ی فرزاد فرزین است.

بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر نقش پیام مکین در سریال میدان سرخ+ همسرش

  • فعالیت سینمایی بهرام افشاری

بهرام افشاری اولین فعالیت سینمایی خود را در سال 1392 با بازی در فیلم تحسین شده من عصبانی نیستم! آغاز نمود. این فیلم به جشنواره بین المللی برلین راه یافت و در آن سال تنها نماینده ایرانی این جشنواره بود. من عصبانی نیستم! هیچگاه آنطور که باید اکران نشد و از وزارت فرهنگ و ارشاد نتوانست مجوز های لازم را بگیرد ولی با این وجود در جشنواره فیلم فجر نیز حضور داشت.

او در ادامه در سال 1393 در اثر طنز ایران برگر نقش آفرینی کرد که آن طور به یاد ماندنی نبود. افشاری اولین نقش جدی خودش را به عنوان بازیگر سینما در فیلم لانتوری تجربه کرد که در سال 1394 منتشر شد. لانتوری با بازی خوب نوید محمدزاده و بهرام افشاری در کنار کارگردانی رضا درمیشیان که تقریبا همان تیم فیلم من عصبانی نیستم! بودند منتشر شد. لانتوری بازخورد های بسیار مثبتی را از سوی مخاطبین و منتقدین دریافت کرد و باعث معروف شدن بهرام افشاری شد.

بهرام افشاری در ادامه در آثار سینمایی کارگر ساده نیازمندیم، نیوکاسل، آقای سانسور، چشم و گوش بسته، سگ بند، رحمان 1400، بعد از اتفاق و صحنه زنی نقش آفرینی کرده است.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی علی مصفا بازیگر نقش تورج مبینی در سریال میدان سرخ + همسرش لیلا حاتمی | تصاویر خصوصی

  • فعالیت های تلوزیونی بهرام افشاری

بهرام افشاری اولین فعالیت تلوزیونی خود را در سال 1392 با بازی در پایتخت دو به عنوان نقش برادر بهبود تجربه کرد ولی در ادامه این سریال نقش او عوض شد و به پسر بهبود فریبا یعنی بهتاش فریبا تبدیل شد.

او در سال 1396 در سریال علی البدل نقش آفرینی کرد و در ادامه در سال 1397 در پایتخت 5 و سپس پایتخت 6 بازی کرد، در این میان او در سریال شرایط خاص  و آسمان من نیز نقش آفرینی نموده است.

نقش بهتاش فریبا باعث به شهرت رسیدن بهرام افشاری و شناخته شدن او به عنوان یک بازیگر درجه یک شد.

بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر نقش پیام مکین در سریال میدان سرخ+ همسرش

  • بهرام افشاری در شبکه خانگی

بهرام افشاری اولین تجربه خود در قاب شبکه نمایش خانگی را در سال 1398 با بازی در سریال دل تجربه کرد. دل سریالی در ژانر درام بود که کارگردانی آن را منوچهر هادی بر عهده داشت. دل از سوی مخاطبین نظر های مثبتی دریافت کرد.

  • بهرام افشاری در فضای مجازی

فعالیت های بهرام افشاری به اینستاگرام محدود می شود و کانال تلگرامی ندارد، با این وجود او یکی از محبوب ترین بازیگران در اینستاگرام است و بیش از 4 ملیون دنبال کننده دارد. شما می توانید این بازیگر جوان و محبوب را در اینستاگرام دنبال کنید.

عکس های خصوصی بهرام افشاری

بیوگرافی بهرام افشاری

بیوگرافی بهرام افشاری در کنار پدرش 

بیوگرافی بهرام افشاری در سریال پایتخت

بیوگرافی بهرام افشاری در سریال عل البدل

بیوگرافی بهرام افشاری در کنار بازیگران

تصاویر خصوصی


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید