X
19 تیر

مگ آیفوم : امیر نوروزی متولد 30 مهر 1365 در تهران، بازیگر است. وی فارغ‌التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه هنر می‌باشد. او بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و از میان مهم‌ترین کارهایش در حوزه نمایش می‌توان به «روز پزشک» ، «لانچر5» و «B5-6» اشاره داشت. امیر نوروزی برای بازی در نمایش «B5-6» در دو جشنواره تئاتر دانشگاهی و جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر مورد تقدیر قرار گرفت.

امیر نوروزی

خسرو در سریال مردم معمولی | بیوگرافی امیر نوروزی + تصاویر خصوصی

خسرو در مردم معمولی

امیر نوروزی در سریال مردم معمولی در نقش خسرو ایفای نقش میکند. او به گفته دنیال کنندگان این سریال یکی از قوی ترین مهره های این سریال به شمار می رود. او توانسته در این سریال دل طرفداران و تماشاچیان را به دست بیاورد. وی در سریال «مردم معمولی» نقش خسرو خراباتی، مربی باشگاه، همسر سابق رومینا، پسرخاله بردیا، باربارا، شیرین، الناز، ستاره و آوا را ایفا می‌کند. او در این سریال در کنار بازیگران مطرحی مانند رامبد جوان ، شبنم مقدمی ، آتیلا پسیانی ، الناز حبیبی ، لیلی رشیدی ، کمند امیرسلیمانی ، خاطره اسدی و شادی کرم‌رودی حضور داشت و تجربه موفقی را برای خود رقم زد و بیش از پیش در میان مخاطبان مطرح شد.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی مرتضی تقی زاده بازیگر نقش سینا در سریال حرفه ای + همسرش | عکس های شخصی

امیر نوروزی

بازی در سریال میخواهم زنده بمانم

کاراکتر فرخی در سریال میخواهم زنده بمانم یک کاراکتر بسیار جدی است که این بازیگر به نحو احسن این نقش را بازی کرده است. امیر نوروزی در این سریال نقش یک مامور وظیفه شناس و پاک را بازی میکند و در برابر ظلم هایی که امیر شایگان انجام داده ایستادگی می کند و در اخر هم او را دستگیر می کند. در این سریال بازیگران مطرحی مانند حامد بهداد، سحر دولتشاهی ، پدرام شریفی ، علی شادمان ، مهران احمدی ، بهاره کیان‌افشار ، آزاده صمدی ، آناهیتا درگاهی و افسانه چهره‌آزاد به ایفای نقش پرداخته‌اند.

امیر نوروزی

روابط عاطفی و خانواده

امیر نوروزی ازدواج کرده و متاهل می باشد. همسر وی الهام بابایی می باشد. او همیشه عنوان کرده که با حمایت های همسر و پدر و مادرش توانسته در بازیگری موفق شود.

فیلم ها و سریال های این بازیگر

فیلم مامان(1399)
فیلم مصلحت(1399)
سریال می خواهم زنده بمانم(1399)
سریال مردم معمولی(1399)
فیلم مسافرت(1395)

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی پریناز ایزدیار بازیگر نقش جیران | بازیگر نقش جیران کیست ؟ + تصاویر

تصاویری از امیر نوروزی

امیر نوروزی

اینستاگرام امیر نوروزی

امیر نوروزی

امیر نوروزی

بیوگرافی امیر نوروزی

امیر نوروزی

امیر نوروزی

زندگینامه امیر نوروزی

امیر نوروزی

امیر نوروزی

عکس های امیر نوروزی

امیر نوروزی

امیر نوروزی

امیر نوروزی تصاویر جدید

امیر نوروزی

امیر نوروزی

امیر نوروزی در سریال مردم معمولی

  امیر نوروزی


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید