X
17 مرداد

مگ آیفوم: واراند پطروسیان بازیگر جوان ایرانی-ارمنی که قرار است در سریال قبله عالم به ایفای نقش می پردازد. با بیوگرافی واراند پطروسیان همراه ما باشید.

  • بیوگرافی واراند پطروسیان بازیگر سریال قبله عالم

واراند پطروسیان بازیگر جوان ایرانی-ارمنی متولد دهه هفتاد است که در سال های اخیر توانسته نقش های متعددی را در سینمای ایران به عنوان بازیگر تجربه کند.

  • همسر واراند پطروسیان

واراند پطروسیان متاهل است و صاحب یک دختر نیز هست.

  • واراند پطروسیان در فیلم اکسیدان

فیلم اکسیدان اولین فیلم پطروسیان در سینمای ایران بود. واراند در این فیلم نقشی فرعی داشت و مدت زمان زیادی در کادر قرار نداشت، اما در همین زمان کم نیز توانست قابلیت های خودش را نشان دهد و با بازی خوبش کنار امیر جعفری و جواد عزتی بتواند شروعی خوب برای کارنامه اش داشته باشد.

فیلم اکسیدان و به خصوص واراند پطروسیان بعد انتشار دچار حواشی زیادی شدند. هموطنان مسیحی و ارمنی عزیزمان بعد انتشار فیلم اکسیدان با توجه به بعضی صحنه های این فیلم دچار ناراحتی شدند و این مورد باعث ایجاد حاشیه برای این بازیگر جوان شد.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی سمانه پاکدل بازیگر سریال قبله عالم + همسرش | عکس های شخصی

بیوگرافی واراند پطروسیان بازیگر سریال قبله عالم | عکس های شخصی

  • واراند پطروسیان در سریال قبله عالم

نقش واراند پطروسیان هنوز در سریال قبله عالم به صورت رسمی معرفی نشده و نمی دانیم قرار است چه شخصیت تاریخی ای را بازی کند.

قبله عالم قرار است داستان های قرن 13 و پادشاه وقت ایران یعنی ناصرالدین شاه را با جلوه ایی طنز بازگو کند تا این بار داستان های تلخ قرن 13 جلوه ی درام نداشته و کمی شیرین تر بیان شوند.

قرار است در این سریال بازیگران زیادی مانند حامد کمیلی، شقایق دهقان، زهرا بهروزمنش، هادی کاظمی و … بازی کنند.

این سریال به کارگردانی حامد محمدی در دست ساخت است و قرار است در تابستان سال 1400 از شبکه نمایش خانگی فیلمیو پخش شود.

تصاویر شخصی واراند پطروسیان 

بیوگرافی واراند پطروسیان

عکس های واراند پطروسیان


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید