X
23 آگوست

مگ آیفوم: وحید رهبانی بازیگر نقش محمد در سریال گاندو ۲ است. این چهره ی محبوب در سریال گاندو به کارگردانی جواد افشار به نقش آفرینی پرداخته است. با بیوگرافی وحید رهبانی همراه ما باشید.

  • بیوگرافی وحید رهبانی 

وحید رهبانی بازیگر سینما و تلوزیون ایرانی زاده ۲۹ فروردین ماه ۱۳۵۸ در تهران می باشد. این بازیگر خوش چهره تاکنون در آثاری مانند سریال گاندو، سریال خانه ما و فیلم سینمایی مصلحت هنرنمایی کرده است.

وحید رهبانی فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر از دانشگاه یورک کانادا می باشد. او در ۲۴ سالگی برای ادامه تحصیلات خود به کانادا مهاجرت کرده بود، اما پس از اتمام تحصیلش به ایران بازگشت.

وحید رهبانی آموزش بازیگری را زیر نظر استاد حمید سمندریان زمانی که ۱۷ سال داشت شروع کرد و پس از چندین دوره زیر نظر این استاد بزرگ به تئاتر و بازیگری در آن علاقه مند شد.

بیوگرافی وحید رهبانی بازیگر نقش محمد در سریال گاندو ۲ + همسرش | عکس های شخصی

  • همسر  وحید رهبانی کیست؟
مطلب پیشنهادی  بیوگرافی شراره رنجبر بازیگر سریال جزیره + همسرش | عکس های شخصی

وحید رهبانی تا کنون صحبت های زیادی راجع به خانواده خود نکرده است و فقط اشاره داشته که هم پدر و هم مادرش اصالتی اصفهانی دارند.

وحید رهبانی هنوز مجرد بوده و تاکنون ازدواج نکرده است.

  • فعالیت حرفه ای وحید رهبانی

این بازیگر جوان  قبل از مهاجرتش از ایران در سینما و تلوزیون نقش آفرینی نموده است و بعد از بازگشت از کانادا در سینما و تلوزیون بازی کرده است.

وحید رهبانی تاکنون در آثار تلوزیونی زیادی مانند گاندو، گاندو۲، بچه های گروهان بلال، شاید برا شما هم اتفاق بیفتد، کمین، خانه ما، وقت خوب بودن، برگ و باد و باد بهشت نقش آفرینی نموده است.

وی همچنین در فیلم های سینمایی مادر پاییزی، دوئل، شیشلیک و مصلحت به عنوان بازیگر هنرنمایی کرده است.

  • وحید رهبانی در سریال گاندو ۲

وحید رهبانی نقش اصلی سریال گاندو یعنی محمد را بر عهده دارد. محمد تبدیل به یکی از محبوب ترین نقش های تلوزیون ایران در سال های اخیر شده و بازی وحید رهبانی در این نقش به چشم مخاطبین تلوزیون ایران آمده است.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی علی افشار بازیگر نقش داوود در سریال گاندو 2 + همسرش | عکس های شخصی

سریال گاندو داستان افراد دو تابعیتی و جاسوسی های رخ داده در وزارت امور خارجه ایران است. همچنین داستان های افراد حاضر در مذاکرات هسته ای را نیز بیان می کند. ژانر این سریال امنیتی است و قرار بر این دارد مردم را با چهره  واقعی جاسوسی های موجود در کشور آشنا کند.

در این سریال بازیگر های زیادی مانند بیاینا محمودی، بابک مبرز، داریوش فرهنگ خسرو شهباز و پندار اکبری نقش آفرینی می کنند.

وحید رهبانی در اینستاگرام

بیوگرافی وحید رهبانی بازیگر  نقش محمد

وحید رهبانی


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید

  • نگار 1 ژانویه 2022

    من دوست دارم بدونم آقای وحید رهبانی در کجا زندگی مکنندوست دارم اونجا رو ببینم