X
19 شهریور

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از تمدید زمان ثبت نام سومین مرحله قرعه کشی خودرو خبر داد.

وی با اعلام این مطلب افزود: به‌دلیل درخواست متقاضیان زمان ثبت نام تا ساعت 16 روز شنبه 19 شهریور تمدید شد.

بر اساس این گزارش پس از دو دوره عرضه خودرو در قالب سامانه یکپارچه تخصیص خودرو که در اردیبهشت و تیر ماه امسال انجام شد، سومین دوره عرضه خودرو از روز چهارشنبه گذشته (16 شهریور) آغاز شد.

در سومین مرحله قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص نزدیک به 60 هزار خودرو عرضه می‌شود که 50 درصد ظرفیت قرعه کشی به طرح جوانی و 20 درصد ظرفیت به خودروهای فرسوده و 30 درصد به فروش عادی، اختصاص پیدا کرده است.

شرکت ایران خودرو در سومین مرحله از تخصیص خودرو، خودروهای رانا پلاس، پژو 206، دنا پلاس، سورن پلاس، تارا و پارس و شرکت سایپا نیز فقط خودرو «ساینا اس» را از طریق قرعه‌کشی عرضه نموده اند.

فروش فوق العاده ایران خودرو

فروش فوق العاده ایران خودرو در سومین مرحله ثبت نام

 مراحل اجرائی ثبت نام و استفاده از طرح جایگزینی خودروهای فرسوده (اعلامی ستاد مدیریت حمل‌ و نقل و سوخت) سومین مرحله قرعه کشی خودرو در راستای اجرای بند (ف) تبصره (7) قانون بودجه سال 1401 

1- ثبت‌نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو و تکمیل اطلاعات خودرو فرسوده (شناسه منحصر به فرد (VIN)، شماره شاسی و شماره موتور)

مطلب پیشنهادی  فریبا نادری قبل از عمل جراحی زیبا

2- بررسی و پالایش اطلاعات متقاضیان استفاده از طرح جایگزینی خودروهای فرسوده توسط ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت و مشخص شدن فهرست متقاضیان واجد شرایط

3- در صورتی که تعداد متقاضیان بیشتر از ظرفیت تخصیص داده شده باشد، قرعه کشی انجام شده و واجدین شرایط مشخص می شوند.

4- اعلام اسامی واجدین شرایط از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو انجام می شود.

5- مراجعه واجدین شرایط اعلامی در سایت به مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده موجود در سایت ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت و تکمیل فرآیند اسقاط خودرو حداکثر ظرف دو ماه از تاریخ ثبت نام.

6- مراجعه واجدین شرایط اعلامی در سایت به شرکت‏های خودروساز و ارائه اسناد لازم در خصوص بند قبل و انجام ثبت نام نهایی حداکثر ظرف دو ماه از تاریخ ثبت نام.

7- تحویل خودرو به واجدین شرایط توسط خودروساز (کسانی که توسط ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت احراز شرایط شده اند)

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به نشانی https://sale.iranecar.com مراجعه کنند.

مطلب پیشنهادی  در خصوص وضعیت استخدام معلمان غیر رسمی مشمول تعیین تکلیف شد !

برچسب ها :

نظر خود را بنویسید