X
29 خرداد

مگ آیفوم : این روزها سریال های زیادی از پلتفرم های اینترنتی در حال پخش می باشند و در همین اوایل شروعشان هم مخاطبان خاص خود را پیدا کرده اند. یکی از این سریال ها که از فیلیمو در حال پخش می باشد، سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان می باشد.

سارا حاتمی

بیوگرافی مائده در سریال زخم کاری/ سارا حاتمی کیست؟

سریال زخم کاری سریالی در ژانر اجتماعی و درام اثر رمان نویس: محمد حسینی راد و برگرفته از یک نمایشنامه خارجی از ویلیام شکسپبر می باشد.

در این سریال بازیگرانی همچون : جواد عزتی – رعنا آزادی ور – هانیه توسلی – سعید چنگیزیان – الهه حصاری – عباس جمشیدی فر – مهدی زمین پرداز – امیرحسین هاشمی – کاظم هژیرآزاد – منوچهر علیپور – مه لقا باقری – مائده طهماسبی – سیاوش طهمورث – مرتضی امینی تبار – سارا حاتمی – نیوشا علیپور – مه یاس پازوکی حضور دارند.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی جواد سلطانی بازیگر سریال بیست کویید+ همسرش |عکس های شخصی

سارا حاتمی

در خلاصه داستان این سریال نیز آمده که :

من عاشق زمستونای اینجام. قشنگ نیست؟ – قشنگه ولی سختی داره. پنج هزار کیلومتر پرواز می‌کنن فقط برای این که زنده بمونن. اولش خیلی ترسناکه ولی تهش خونه‌شونو پیدا می‌کنن. – اگه به تهش برسن. – بلد باشن می‌رسن.

بیوگرافی سارا حاتمی :

سارا حاتمی در نقش مائده بازیگر جوان اهل تهران است که در تلاش است تا پله های موفقیت را از ابتدا و از سریال زخم کاری شروع کند. این بازیگر در این سریال نقش نوه نعمت ریزابادی را ایفا کرده است. او همچنین رابطه ای عاشقانه با پسر مالکی به نام میثم دارد که خانواده هر دوی انها با این رابطه مشکل دارند و سعی دارند تا آنها را از یکدیگر دور نگه دارند.

سارا حاتمی

بیوگرافی مائده در سریال زخم کاری/ سارا حاتمی کیست؟

روابط عاطفی :

این بازیگر در حال حاضر مجرد می باشد و هنوز ازدواج نکرده است.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی جا میونگ - جونگ ریو وون بازیگر نقش امپراطور افسانه ها+ همسرش | عکس های شخصی

سارا حاتمی و مرتضی امینی تبار

خرید تجهیزات میکروتیک 


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید

  • رها 28 مرداد 1400

    چقدم که زشته .. عقده ای…