X
3 تیر

مگ آیفوم : ابوالفضل پور عرب ستاره دهه ی هفتاد سینمای ایران به تازگی گفتگویی انجام داده که در آن صحبت های جالبی را مطرح کرده است که در ادامه این گفتگوی جالب را مشاهده خواهید کرد.

ابوالفضل پور عرب درباره این سکانسهای جنجالی در فیلم عروس گفت :

ابوالفضل پورعرب

افشای راز شرعی ابوالفضل پورعرب در فیلم عروس

ابوالفضل پورعرب در مصاحبه منتشر شده به مناسبت زادروز که به همت موزه سینما تدارک دیده شده؛ با اشاره به فیلم «عروس» گفت: دفتر مهاب فیلم در فیشرآباد بود از آنجا با بهروز افخمی تا خیابان آزادی و از آنجا تا خیابان سئول که خانه او بود پیاده رفتیم و او درباره نقش برای من توضیح داد. دو ماه گذشت و افخمی به من گفت اگر تا فردا که می‌خواهم فیلم را کلید بزنم نتوانی نقش را بازی کنی فرد دیگری را جایت می‌گذارم. تا نیمه‌های شب درباره نقش فکر کردم و بالاخره توانستم ساعت سه و نیم نیمه شب به نقش مورد نظر او برسم و فردای آن روز قرارداد فیلم عروس را بستم.

مطلب پیشنهادی  پیاده روی مهران غفوریان به همراه دخترش هانا بعد از جراحی قلب

ابوالفضل پورعرب

افشای راز شرعی ابوالفضل پورعرب در فیلم عروس

سکانس‌هایی که در فیلم سینمایی عروس با نیکی کریمی در ماشین بازی داشتیم، یک نفر باید در صندلی عقب ماشین حضور می داشت.!

وی ادامه داد: یادم می‌آید سکانس‌هایی که در فیلم سینمایی عروس با نیکی کریمی در ماشین بازی داشتیم، یک نفر باید در صندلی عقب ماشین حضور می داشت. از قرار معلوم در آن زمان از نظر مدیران ارشاد حضور دو بازیگر نامحرم در کنار هم در فیلم، دارای مشکل شرعی بود. وزیر آن زمان ارشاد سید محمد خاتمی بود که از سال 61 تا 71 تصدی این وزارت خانه را برعهده داشت.

فیلم عروس در آن زمان حدود ۸ میلیون تماشاچی در سینما داشته که با احتساب قیمت بلیت این فیلم در سال 1400 که می شود رقمی در حدود ۱۰ میلیارد تومان فروش.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید