X
25 مرداد

مگ آیفوم: قربان جعفری بازیگر تازه کار دهه 60 ای ایرانی است که قرار به بازی در سریال خاتون دارد. خاتون به کارگردانی تینا پاکروان تولید شده است. بابیوگرافی قربان جعفری همراه ما باشید.

همسر قربان جعفری کیست؟

با توجه به شهرت کم و کارنامه کوتاه قربان جعرفی مطابق انتظار اطلاعات شخصی زیادی از او و خانواده اش در دسترس نمی باشد. وضعیت تاهل قربان جعفری نیز نامشخص می باشد ولی انتظار می رود وی متاهل باشد.

فعالیت حرفه ای قربان جعفری

قربان جعفری تا کنون به عنوان بازیگر یا کادر پشت صحنه در آثار تصویری فعالیت نداشته است. عدم فعالیت او فقط به سینما و تلوزیون خلاصه نمی شود و اطلاعاتی از بازی  او در تئاتر نیز مشاهده نمی شود، پس می توان سریال خاتون را اولین تجربه بازیگری او دانست.

بیوگرافی قربان جعفری بازیگر نقش آرسن میناسیان در سریال خاتون + همسرش | عکس های شخصی

قربان جعفری در سریال خاتون

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی السا فیروز آذر بازیگر سریال جزیره + همسرش | عکس های شخصی

در جدید ترین ساخته ی تینا پاکروان، قربان جعفری قرار است اولین نقش خودش به عنوان بازیگر را با نام آرسن میناسیان تجربه کند. آرسن میناسیان یکی از نقش های فرعی سریال خاتون محسوب می شود و تاکنون (پس از قسمت 1 سریال) جلوی دوربین ظاهر نشده است.

تینا پاکروان در آخرین اثر خود دست به ساختن یک درام-تاریخی زده است، که داستانش در شهریور سال 1320 حین اشغال ایران توسط نیرو های متفقین روایت می شود. سریال خاتون حول محور شخصیتی با همین نام که از او به عنوان یک زن قدرتمند و مستقل یاد می شود شکل گرفته است.

در این سریال بازیگران بسیاری نظیر نگار جواهریان، مرجان متقی، بابک حمیدیان، شبنم مقدمی، رضا بهبودی، اشکان خطیبی، ستاره پسیانی، مهتاب ثروتی، علی فروتن، غزل شاکری، پژمان بازغی، عاطفه رضوی، داریوش موفق، بنیامین نوروزی، مهران مدیری، مجید گیاهچی، مهرداد فتحی و پیمان میرزایی به بازیگری پرداخته اند.

تصاویر قربان جعفری در سریال خاتون

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی مهرنوش طوسی بازیگر نقش باوان در سریال نون خ ۵ + همسرش | عکس های شخصی


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید