X
20 اردیبهشت

آیفوم مگ : تصویربرداری مجموعه تلویزیونی « بوتیمار» از چند ماه قبل به تهیه‌کنندگی مهران مهام، کارگردانی علیرضانجف‌زاده و نویسندگی سعید جلالی، شهاب عباسی و آرمان صبوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جنگل سی سنگان آغاز شد. با اتمام سکانس‌های مربوط به شمال کشور، گروه به تهران

باز گشتند تا ادامه سریال بوتیمار را در تهران تصویربرداری کنند.

این سریال قرار بود که برای ماه مبارک رمضان 1400 آماده شود اما با توجه به شرایط کرونایی و دستورالعمل ها و همچنین بنابر تصمیمات صدا و سیما، این سریال برای بعد ماه رمضان آماده پخش خواهد شد.

سریال بوتیمار

معرفی کامل سریال بوتیمار شبکه سه + تصاویر و زمان پخش

سریال بوتیمار

درباره کارگردان این سریال :

علیرضا نجف‌زاده که کارگردانی مجموعه طنز «زوج یا فرد» را نیز در کارنامه خود دارد این بار حمید لولایی و مرجانه گلچین را با خود به جنگل‌های شمال برده است تا چالش‌های یک خانواده ایرانی را در یک داستان نو به تصویر درآورد.

مطلب پیشنهادی  بیوگرافی بازیگر خردسال سریال بوتیمار سامی غریبی 

بازیگران سریال بوتیمار :

بازیگران این سریال عبارتند از : حمید لولایی – مرجانه گلچین – هدایت هاشمی – مهران رجبی – اشکان اشتیاق – ساناز سماواتی – علی صبوری – علیرضا درویش – سپند امیر سلیمانی – رامین ناصرنصیر – شهاب عباسی – سیما مطلبی – سارا مقربی – ندا کوهی – آرزو ابی‌زاده – دانیال جعفری – سامی غریبی و …

سریال بوتیمار

خلاصه داستان سریال بوتیمار

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: بوتیمار همیشه در تشنگی به سر می‌برد، اما آن هنگام که به رودخانه و یا دریا می‌رسد، نگران می‌شود که مبادا آب دریا تمام شود و او از تشنگی بمیرد، پس آب نمی‌خورد و تشنه می‌ماند… بوتیمار همیشه نگران فرداست.

سریال بوتیمار

معرفی کامل سریال بوتیمار شبکه سه + تصاویر و زمان پخش

سریال بوتیمار

این سریال هر شب به غیر از جمعه شب ها ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.


برچسب ها :

نظر خود را بنویسید